728 x 90

وال استریت ژورنال: رژیم ایران خواهان بمب است

موشکی رژیم ایران
موشکی رژیم ایران

وال استریت ژورنال، روز سه‌شنبه ۲۹خرداد در یک خبر فوری با عنوان «ایران خواهان بمب است» نوشت: شواهد نشان می‌دهد که تهران برنامه هسته‌یی خود را بدون هیچ مانعی پیش می‌برد.
شواهد نشان می‌دهد که تهران به‌سرعت در حال پیشبرد اهداف هسته‌یی خود است، و اگر از این موضوع شگفت‌زده شده‌اید، باید در دولت بایدن کار کنید.
آخرین داده‌ها: مقامات آمریکایی و اسراییلی بر این باورند که رژیم ایران ممکن است در حال توسعه مدل‌های کامپیوتری لازم برای ساخت بمب باشد، در عین‌حال دیدبان ارشد هسته‌یی سازمان ملل اذعان می‌کند که هیچ مانع دیپلماتیکی بر سر راه آخوندها وجود ندارد.
- ماجرای مدل سازی کامپیوتری احتمالی رژیم ایران، همان‌طور که در اکسیوس گزارش‌شده و در صورت صحت، نشان می‌دهد که رژیم در زمان انتخاب خود در مورد ساخت بمب جدی است.
- اطلاعات جدید حاکی از آن است که تهران در حال شروع کار بر روی موشکهای لازم برای تحویل حدود ۱۲ بمب اتمی است که می‌تواند با آن اورانیوم تولید کند. مارک دوبوویتز، ناظر کهنه‌کار ایران از بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها در مصاحبه‌یی با الیوت کافمن در این صفحات در ماه آوریل در این مورد هشدار داد، زمانی که او گفت: «من به این باور رسیده‌ام که فعالیت‌های تسلیحاتی ایران آغاز شده است» و خاطرنشان کرد که مدل‌سازی رایانه‌ای خواهد بود که عنصر مهمی در تلاش رژیم ایران برای ساخت سلاح هسته‌یی باشد.
- به نظر می‌رسد بایدن امیدوار است که مانند بسیاری از زمینه‌های دیگر، بتواند مشکل هسته‌یی رژیم ایران را حداقل تا انتخابات نوامبر فریز کند. با توجه به پیشرفتی که آخوندها دارند، یک انتخاب ممکن است این باشد که با اقدام در این رابطه ریسک ناراحتی رژیم ایران را بپذیریم، یا این‌که در انتخاب دیگر؛ مجبور شویم دیر یا زود به آمریکایی‌ها توضیح دهیم که چگونه رژیم ایران زیر چشمان آقای بایدن توانست بمب را بسازد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/43762ab0-0bea-4168-9b34-aa737f9feb86"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات