728 x 90

واشنگتن - نمایشگاه سالگرد قتل‌عام ۶۷ به حکم دجال ضدبشر خمینی - سخنرانی کشیش ادوارد یانگ، مجید صادق‌پور، رؤیا سپهراد و پرهام ملیحی

واشنگتن - نمایشگاه سالگرد قتل‌عام ۶۷ به حکم دجال ضدبشر خمینی
واشنگتن - نمایشگاه سالگرد قتل‌عام ۶۷ به حکم دجال ضدبشر خمینی

نمایشگاه در برابر کنگره آمریکا

سالگرد قتل‌عام ۶۷به حکم دجال ضدبشر خمینی

اسناد نقش رئیسی در قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال۶۷ و کشتار ۱۵۰۰تن از قیام‌کنندگان آبان۹۸

فراخوان به محاکمه رئیسی جلاد

۲۱ تا ۲۴مرداد ۱۴۰۱

 

ایرانیان آزاده (۲۴مرداد)، پشتیبانان و هواداران مجاهدین در نمایشگاه در برابر کنگره آمریکا، با مجاهدین سرموضع، قتل‌عام شده در تابستان ۱۳۶۷ و ۱۵۰۰تن شهیدان قیام آبان ۹۸ تجدید پیمان کردند تا راه آنان را تا آزادی میهن و رهایی مردم ستمدیده ایران ادامه دهند. سخنرانان، از رئیس‌جمهور آمریکا خواستند تا با دادن به ویزا به رئیسی جلاد از عاملان اصلی این قتل‌عام برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل ممانعت کند.

 

سخنرانی کشیش ادوارد یانگ:

ما امروز اینجا آمده‌ایم که گرامی بداریم همه آن ۳۰هزار نفر را. همه آن پیکرها، جانها، دوستان، والدین و بستگان و همه بازماندگان کسانی که در قتل‌عام سال۶۷ توسط این رژیم جان باختند.

بله رژیم ایران تصمیم گرفت که نابود کند. تلاش کرد که یک ملت را نابود کند. امروز در حالی که ما داریم خاطره آن جانها، آن ایمانها و پایداریشان بر مقامت را گرامی می‌داریم می‌خواهم بدانید که ۹۰درصد آن قربانیان اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران بودند. من فکر می‌کنم این قابل تقدیر است. جمع انسان‌هایی که تصمیم گرفته‌اند که فرصت نبرد برای آزادی را از دست ندهند.

من امروز اینجا هستم تا بر حمایت خودم از شما هم‌چنان پافشاری کنم. مسائل بسیاری امروز درباره رژیم مطرح است. رئیسی سعی می‌کند ویزا بگیرد که به آمریکا بیاید.

کشیش ادوارد یانگ افزود:

رئیس‌جمهور عزیر و محبوب ما، اجازه ندهید او پا به این کشور بگذارد. او ارزش پا گذاشتن به این کشور را ندارد. او عضوی از هیأتی بوده است که آن ۳۰هزار عضو سر موضع مجاهدین را به‌قتل رسانده است. من می‌خواهم بدانید که بی‌عدالتی هم‌چنان در ایران به‌طور روزانه ادامه دارد.

خیابان‌ها هر روز با مردمی پر می‌شوند که برای حقوق بشر، عدالت و برخوردار شدن از حقوق ساده انسانی بپا خاسته‌اند. هر کسی مستحق برخورداری از حق زندگی و زندگی مناسب است. امروز وقتی که ما به انبوه تصاویر شهیدان نگاه می‌کنیم به یاد می‌آوریم به‌خاطر می‌آوریم که که در جهان امروز و در ایران، اقلیتها مذهبی روزانه مورد تعرض قرار می‌گیرند.

بنا بر این بیاید تا از یکدیگر حمایت کنیم. بگذارید از مقاومت حمایت کنیم. بگذارید از زنان و مردانی جوانی که هم‌اکنون در خیابان‌ها هستند و زندگی و همه چیز خود را برای آزادی می‌دهند هم‌چنان حمایت کنیم. اگر چه این محل را ترک خواهم کرد اما قلب من با شما خواهد بود. از جامعه ایرانیان قدردانی می‌کنم و از خواهران و برادران و دوستانم می‌خواهم که به مبارزه ادامه بدهند. در میدان نبرد هم‌چنان باقی بمانند برای این‌که پیروزی از آن شماست.

 

مجید صادق پور نماینده سازمان جوامع ایرانیان مقیم آمریکا:

ما سازمان دهندگان این نمایشگاه و اعضای جامعه ایرانیان مقیم آمریکا، مفتخریم که هواداران بزرگترین و سازمان‌یافته‌ترین جنبش مقاومت ایران هستیم که توسط خانم مریم رجوی رهبری میشود، هم‌چنین هواداران شورای ملی مقاومت ایران...

با حاکمیت بنیادگراها و بنیادگرایی در ایران، این شهدا به آنها «نه» گفتند، این قهرمانان تلاش کردند بنیادگراها و بنیادگرایی را رد و افشا کنند، سه دهه پیش. همان بنیادگراها امروز در حال صدور فتواهایی بوده و هستند.

... در اینجا هم‌چنین می‌خواهم اشاره کنم به این‌که شماری از سناتورهای آمریکایی در نامه‌یی به رئیس‌جمهور از وی خواسته‌اند از صدور ویزای ورود به آمریکا برای ابراهیم رئیسی خودداری کند...

سازمان جوامع ایرانیان مقیم آمریکا از رئیس‌جمهور آمریکا مؤکدا می‌خواهیم از دادن ویزای ورود به آمریکا به ابراهیم رئیسی خودداری کند. جنایات رژیم منجر به مرگ و جراحت شهروندان ایرانی و هم‌چنین خارجیان شده است. حتی در همین هفته. چنین رفتار جنایتکارانه‌ای بخشی از دی.ان.ا ملاهاست که نیات خبیث آنها را هدایت می‌کند. از جمله حمایت آنها از تروریسم بین‌المللی و تسلیحات اتمی...

 

رؤیا سپهراد:

من یک زندانی سیاسی سابق در ایران، از شهر شیراز هستم. بسیاری از تصاویری که امروز در اینجا می‌بینید، مربوط به شهر من شیراز است. من بسیاری از آنها را از زمانی که در سالهای ۶۱ تا ۶۴ در زندان بودم بیاد می‌آورم...

همانهای که جنایات سال۶۷ را در ایران انجام دادند هنوز آزادند و اکنون صحبت از اجازه دادن به آنها برای شرکت در مجمع عمومی ماه سپتامبر ملل متحد در میان است. منظور من ابراهیم رئیسی است. کسی که کارنامه جنایاتش امروز درست در مقابل چشمان شماست. کسی که عضو کمیته مرگ برای قتل‌عام زندانیان سیاسی بود، نه تنها در سال۶۷ بلکه در کشتار تظاهر کنندگان در قیام سراسری سال۹۸. از جمله در ماهشهر خوزستان، کشتار بلوچستان و فهرستی که هم‌چنان در حال افزایش است.

به گفته سازمان عفو بین‌الملل رئیسی به جای حسابرسی شدن به‌خاطر جنایت علیه بشریت، اکنون به پست ریاست‌جمهوری رسیده است.

 

پرهام ملیحی:

بیاد بچه‌هایی که در هر لحظه بر هویت مجاهدی خودشون پای‌فشاری می‌کردند و دنبال این بودند که به رژیم با هویت خودشون نه بگن. بر همین اساس بود و بر همین پایه بود که سربدار شدند بر همین اساس ما ایرانیان ما هواداران سازمان مجاهدین خلق، به‌نام شهدا و به‌نام یاران سربدارمان از دولت کنونی آمریکا از دولت بایدن می‌خواهیم که رئیسی رو به هیچ‌وجه و اعضای گروهش را به هیچ‌وجه ویزا برای حضور در سازمان ملل براشون ویزا صادر نکنند. این به نظر م من توهین، بزرگترین توهین به مردم ایران، خون شهدا و زندانیان سیاسی است. کسی که مسئول قتل ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال۶۷ و در سال۲۰۱۹ قتل‌عام مردم شریف خوزستان و هموطنان بلوچ بوده است. من فکر می‌کنم حضور رئیسی در سازمان ملل در ایالات متحده آمریکا توهینی باشد به تمام ارزشهای جهان‌شمول حقوق‌بشر سازمان ملل و مردم آمریکا. همانجور که می‌دانید عفو بین‌الملل رئیسی و دارو دسته‌اش را به‌عنوان مسئولان کشتار جمعی اعلام کرده و می‌دانید که سپاه پاسداران و تمام کابینه رئیسی از طریق وزارت‌خارجه آمریکا وارد لیستهای تحریم شدند. پس بیایید یکبار دیگر دست به دست همدیگر بدهیم و این پیام را به دولت کنونی آمریکا منتقل کنیم که ما خواستار عدم صدور ویزا برای رئیسی و دارو دسته‌اش هستیم و تا پایان این تعهد رو به مردم‌مان بدیم که تا پایان ایستادیم نه می‌بخشیم و نه فراموش می‌کنیم جنبش پایداری را تا آخرش ادامه می‌دهیم و تا رژیم را سرنگون نکنیم از پای ننشینیم.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/ceadbb1a-5f13-44e4-ad7b-c22c4157e080"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات