728 x 90

هلاکت دو بسیجی دیگر در قم و زاهدان توسط مردم

هلاکت نیروهای بسیجی خامنه‌ای توسط قیام آفرینان
هلاکت نیروهای بسیجی خامنه‌ای توسط قیام آفرینان

یک بسیجی دیگر توسط مردم و جوانان قهرمان و قیام آفرین در اعتراضات مردمی قم به‌هلاکت رسید. وی با نام مهدی زاهد لویی از طلبه‌های بسیجی استان قم بوده که در سرکوب مردم و جوانان قم شرکت داشته است.

خبرگزاری رسمی رژیم ایرنا نوشت: مهدی زاهدلویی از بسیجیان استان قم که توسط اغتشاشگران مورد حمله قرار گرفته بود، پس از انتقال به تهران و چند روز بستری در بیمارستان، به‌شهادت رسید. وی از ناحیه قلب با سلاح سرد مورد حمله قرار گرفته بوده است.

ایرنا نوشت: گفتنی است در جریان اغتشاشات صورت گرفته در قم در روز سه شنبه و چهارشنبه ۲۹ و ۳۰شهریور ماه مجموعا سه نفر از نیروهای برقراری امنیت، با سلاح سرد مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

 

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس هم از هلاکت یکی دیگر از پاسداران در زاهدان خبر داد که شب گذشته توسط دلاور مردان زاهدان به هلاکت رسیده است.

خبرگزاری تسنیم روز یکشنبه ۱۰مهر نوشت: با شهادت پاسدار «علی بیک» در درگیریهای شب گذشته در خیابان جام‌جم زاهدان، تعداد شهدای بسیج و سپاه زاهدان به پنج تن رسید.

 

بدنبال هلاکت سرکرده اطلاعات سپاه پاسداران سیستان و بلوچستان و تسخیر پاسگاه نیروی انتظامی توسط مردم زاهدان در روز جمعه ۸مهرماه، خبرگزاری نیروی تروریستی قدس روز ۹مهرماه خبر از هلاکت دو تن دیگر از پاسداران و بسیجیان در زاهدان توسط مردم دلاور این شهر داد.

همچنین قرارگاه موسوم به قدس جنوب شرق کشور رژیم خبر از کشته شدن یک بسیجی دیگر بنام سعید برهانزهی ریگی خبر داد و  اعلام کرد تعداد کشته‌های سپاه و بسیج به ۴تن رسید.

به گزارش خبرگزاری نیروی تروریستی قدس، روابط عمومی قرارگاه موسوم به قدس جنوب شرق با صدور اطلاعیه‌یی اعلام کرد: در حادثه روز گذشته زاهدان، سرهنگ پاسدار حمیدرضا هاشمی، پاسدار محمدامین آذشکر و بسیجی محمد امین عارفی کشته شدند.

تسنیم اعلام کرد: سردار حمیدرضا هاشمی، معاون اطلاعات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با اسم امنیتی "سید علی موسوی" کشته شده است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/4357e27c-df2f-4468-b444-585123219942"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات