728 x 90

هشدار مهره‌ها و رسانه‌های آخوندی به پیامدهای خطرناک ممنوعیت ورود واکسنهای معتبر

واکسن فایزر
واکسن فایزر

روزنامه حکومتی آرمان ۲۱دی: «اگر قرار باشد در نوروز هم گشایش نسبی ‌حاصل نشود قطعاً با تبعات سهمگین روحی و روانی روبه‌رو خواهند شد و چه بسا رعایت‌کنندگان خود بخش معترض جامعه شوند و راهی برای خلاصی از یک سال محدودیت جستجو کنند... در این رابطه ممکن است بلبشویی ایجاد شود و مثل همیشه آنان که سرشان بی‌کلاه می‌ماند اقشار ضعیف جامعه‌اند. برای جلوگیری از بروز التهاب یا بحران هم که شده باید در زمینه خرید واکسن معتبر و توزیع مناسب و با برنامه و سریع آن تمرکز ویژه‌یی صورت بگیرد و برای یکبار هم که شده علاج واقعه را قبل وقوع در دستورکار قرار دهیم. از همه بدتر معیشت کثیری از مردم آسیب جدی دیده است و خستگی از سر و کول کادر درمان بالا می‌رود‌، این شرایط هر چه باشد ذره‌یی بازی بردار نیست، به شوخی شبیه نیست و از آن بوی بی‌صبری و کلافگی کاملاً استشمام می‌شود. در رفع یا کم کردن این همه ناخوشی و فشار حتی یک لحظه درنگ و تأمل بی‌مورد و دخالت دادن امور غیرضرور جایز نیست».

روزنامه حکومتی جهان صنعت ۲۱دی: «رئیس انجمن متخصصان داخلی ایران گفت: افزایش ترسناک آمار سیاه ایست‌های قلبی جای بسی نگرانی دارد. تعداد مرگ‌و‌میر بر اثر ایست قلبی خیلی بی‌صدا در حال افزایش است. هیچ آمار دقیقی در خصوص آن وجود ندارد... موارد سکته قلبی در بین افراد ۲۰ تا ۳۰ساله افزایش یافته و تمامی فوت‌شدگان ناقلان بی‌علامت بودند که دچار لخته خون شدند. البته آلودگی هوا و مازوت‌سوزی هم در افزایش مرگ‌های ناگهانی بی‌تاثیر نبوده است».

یک پرستار گفت: «تعداد ناقلان بی‌علامت به‌شدت افزایش یافته و به همین دلیل مردم دیگر برای درمان و پیگیری کرونا به بیمارستان رجوع نمی‌کنند، اما بیش از ۵۰درصد آنها بدون هیچ علائمی در خانه سکته و فوت می‌کنند».

روزنامه حکومتی جهان صنعت: «یک متخصص قلب و دبیر انجمن قلب و عروق ایران افزایش فوتی مرگ‌های ناگهانی در بی‌خبری حاکی از آمارهای جدیدی است که ثبت نمی‌شود و مورد بحث قرار نمی‌گیرد. اغلب افرادی که به کرونا مبتلا می‌شوند اما بر اثر ایست قلبی فوت می‌کنند نامشان در فوتی‌های کرونا ثبت نمی‌شود. پس دو رقمی شدن این آمار جای تعجب ندارد. بنابراین فوت ناقلان بی‌علامت به نوعی جزو آمار سیاه کرونا محسوب می‌شود؛ افرادی که غالباً تست کرونا ندادند اما بر اثر عارضه کرونا جا می‌بازند. با این وجود مسئولان قصد ندارند برای جان شیرین مردم واکسن تهیه کنند. با این اوصاف دود تعلل در تهیه واکسن مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی تنها در چشم مردم می‌رود».

کیهان خامنه‌ای ۲۱دی: «ساخت واکسن کرونا به‌طرز عجیبی تبدیل به وسیله‌ای برای برخی بازیهای سیاسی و اهداف پشت پردهٔ علیه نظام شده است. یک روز هشتگ «واکسن بخرید» راه می‌اندازند تا این‌طور وانمود کنند نظام با بی‌توجهی به مردم از قافلة واکسیناسیون عمومی عقب‌افتاده و یک روز تن ندادن نظام به اف.ای.تی. اف را مانع خرید واکسن از سوی نظام و ظلم به مردم قلمداد کردند.»

دستور خامنه‌ای در ممنوع کردن ورود واکسن؛ مهره‌های ولی‌فقیه ارتجاع برای پیشبرد سیاست کشتار عمدی با شیوع کرونا به دروغهای شاخدار و مضحکی روی آورده‌اند.

روح‌الامینی، مسئول پیگیری واکسن در مجلس ارتجاع گفت: «آنها که از واکسن آمریکایی دفاع می‌کنند می‌خواهند مجبورمان کنند به بهانه ارتباط با آمریکا ژنتیک نسلی ایرانیها را با واکنشهای غربی برهم برنند». (انتخاب۲۱دی)

به‌نوشته رسانه‌های حکومتی، برخی می‌گویند، تمام کسانی که در خارج از کشور واکسن زده‌اند فوت کرده‌اند و یا این‌که در صورت زدن واکسن جی. پی اس در بدن کار گذاشته می‌شود. (آفتاب یزد۲۱دی)

امیرآبادی فراهانی عضو هیأت‌رئیسه مجلس ارتجاع روز ۲۰دی۹۹ نیز گفت:

«یک سری از اینها اینها الآن از دنیا رفتند کشته شدند اینها اصلاً معلوم نیست آثار این واکسن در کشور آمریکا کاملاً مخرب بوده و صحبت‌های رهبر معظم انقلاب کاملاً هوشمندانه بود. رسماً به‌عنوان رهبری نظام می‌آیند اعلام می‌کنند که حق ندارید از این به‌خصوص دو کشور شما واکسن وارد کنید».