728 x 90

نمک پاشیدن مجدد بر زخم مردم سیل‌زده توسط روحانی رئیس‌جمهور شیاد ارتجاع

آخوند روحانی
آخوند روحانی

آخوند روحانی در نمایش حکومتی روز ارتش تحت‌امر ولایت فقیه، غیظ حکومت آخوندی را از لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران برملا کرد و در منتهای سخافت، به مجیزگویی برای سپاه جهل و جنایت و شبه‌نظامیان تروریست خامنه‌ای پرداخت:

آخوند روحانی – ۲۹فروردین۹۸:

شما در این اعلام زشت دولت فریبکار آمریکا نسبت به تروریست خواندن نیروی فداکار سپاه پاسداران دیدید که همه مردم یکپارچه کنار سپاه بودند

این‌که دشمنان ما فکر می‌کنند سپاه پاسداران بخشی از نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران صرفاً هستند اشتباه می‌کنند سپاه در سراسر کشور در همه صحنه‌های ملی و خدماتی حضور دارد و مردم سپاه را از خود و از آن خود می‌دانند.

اون قدرتی که توانست نقش شوم آمریکا را در این منطقه بهم بزند و این نقش را نقش بر آب کند نیروهای مسلح ایران ملتهای منطقه و به‌ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. به‌خاطر ۴۰سال ایستادگی آمریکا از نیروهای مسلح ایران عصبانی‌ست به‌خاطر ایستادگی شون در برابر توطئه‌ها آمریکا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصبانی‌ست و از همه نیروهای مردمی منطقه عصبانی‌ست.

آمریکا از حزب‌الله لبنان هم عصبانی‌ست از حشدالشعبی عراق هم عصبانی‌ست از نیروهای مردمی یمن هم عصبانی ست.

 

 

رئیس‌جمهور ارتجاع در سخنانش در هیأت دولت آخوندی، بار دیگر سیل خانمانسوز که میلیونها تن از هموطنان را در شرایط بسیار طاقت‌فرسایی قرار داده، مایه «حیات» دانست و به تهدید هموطنانی پرداخت که در شبکه‌های اجتماعی به افشای ناکارآمدی حکومت آخوندی پرداخته‌اند.

آخوند روحانی – ۲۸فروردین۹۸:

این بارندگی امسال حیات را به کشور ما برگردانده درسته مشکلات برای زندگی ما ایجاد کرده دولت هم مشکلات فراوانی خواهد داشت. مردم اصلاً نباید نگران باشند البته می‌دانم رنج فراوانی کشیدند باز هم در ماه‌های آینده رنج فراوانی خواهند داشت. البته حالا کمی هم بودند شما دیدید در فضای مجازی متأسفانه به جای این‌که کمک کنند روحیه مردم را تخریب کردند حالا داریم دیگه به هر حال اینها را ما باید حل کنیم باید شناسایی کنیم. آنهایی که ملت ما به یک نحوی ظلم کردند.

 

آخوند روحانی به‌رغم جواب سربالای خامنه‌ای در خصوص برداشت از صندوق توسعه برای جبران خسارات سیل، به مجیز گویی مشمئزکننده از ولی‌فقیه ارتجاع پرداخت و بی‌کفایتی و تبهکاری رژیم در فجایع سیل را به‌نحو مسخره‌یی به گردن آمریکا انداخت.

آخوند روحانی – ۲۸فروردین۹۸

من در اینجا می‌خواهم از مقام معظم رهبری تشکر بکنم که به‌محض این‌که خدمتشون نامه نوشتیم برای نیازی که دولت دارد و باید از صندوق استفاده کند من روزی که نامه نوشتم فردای آن روز خدمتشون حضورا هم رسیدم ایشان فرمود که نامه شما رسیده من خواندم و من هم معتقدم باید از صندوق حتماً کمک کنیم منتها من می‌نویسم کارهایی که شما باید قبلاً انجام بدهید آمار و ارقام و بعد این کمک انجام بگیرد خوب خیلی ارزشمند بود بعد هم آن نامه‌یی که ایشان مرقوم فرمودند به اطلاع عموم رسید. برآورد اولیه خسارتهایی که در استانهایی که دچار سیل زدگی شدند انجام شده مجموعاً یک چیزی حدود ۴۰هزار میلیارد تومان به ما خسارت وارد شده البته این رقم ممکن است افزایش پیدا کند. و باید در اینجا اعلام بکنیم که بدترین آزمایش تاریخی برای هیأت حاکمه آمریکا بود سران رژیم آمریکا ماهیت خودشان را افشا کردند اگر عقل داشتن می‌بایست می‌گفتن به‌خاطر سیلی که توی ایران آمده ما تحریم را برای یک سال معلق می‌کنیم! مردم می‌گفتند عجب پس اینها علیه ما نبودند علیه ملت ایران نبودند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات