728 x 90

نماینده کنگره جاش گاتهایمر: در برابر خواسته‌های رژیم ایران نباید تسلیم شد

جاش گاتهایمر عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا
جاش گاتهایمر عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا

جاش گاتهایمر نماینده دمکرات کنگره آمریکا از ایالت نیوجرسی روز ۲۵فروردین در توئیتی نوشت: در برابر خواسته‌های رژیم ایران نباید تسلیم شد، سپاه را از لیست گروه‌های تروریستی خارجی نباید خارج کرد ما نباید تسلیم خواسته‌های رژیم ایران، کشور اصلی حامی تروریسم در جهان شویم. زمان آن فرا رسیده است که با قدرت در برابر تروریست‌ها بایستیم و از ارزشهای آمریکا و متحدانمان محافظت کنیم.

 

 

سناتور تد کروز روز ۲۵فروردین در توئیتی درباره توافق با رژیم ایران نوشت: بلینکن چقدر خواستار توافق هسته‌یی با ایران است؟
او برای از بین بردن تحریم‌های تروریسم علیه سپاه پاسداران عجله داشت در حالی که می‌دانست آنها در حال تلاش برای قتل سلف او در خاک ایالات متحده بودند.
او از رژیم ایران خواسته است که لطفاً از تلاش برای قتل مقامات سابق وزارت‌خارجه دست بردارد و آیت‌الله پاسخ داد نه!

 

سناتور جونی ارنست هم در همین روز در توئیتی نوشت: در حالی که روسیه به تهاجم غیرقانونی خود به اوکراین ادامه می‌دهد و دشمنان ما جسورتر شده‌اند، اکنون زمان اشتباهی برای مذاکره درباره توافق جدید با ایران است. ۴۶ ژنرال و دریاسالار بازنشسته موافقند.

به گزارش سایت وزارت‌خارجه آمریکا (۲۵فروردین) ند پرایس طی پرسش و پاسخی با خبرنگاران به عدم پیشرفت در مذاکرات اتمی با رژیم ایران اذعان کرد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a0786f08-c970-4711-87df-5462f3ad238d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات