728 x 90

مهمترین اخبار ایران و جهان در ۶۰ثانیه - اخبار شامگاهی ۳خرداد۹۸

واشنگتن پست: رئیس‌جمهور آمریکا اعزام نیروهای بیشتر به خاورمیانه را تصویب کرد

واشنگتن پست گزارش داد رئیس‌جمهور آمریکا تأیید کرد نیروهای بیشتری برای سنتکام، فرماندهی نیروهای نظامی آمریکا در خاورمیانه،اعزام شود. این تصمیم دونالد ترامپ به‌دنبال دیدار با مقامهای ارشد پنتاگون در کاخ سفید اتخاذ شد.

 

مایک پمپئو:‌ ما اجازه نخواهیم داد که رژیم ایران به سلاح هسته‌یی دست پیدا کنند

وزیر خارجه آمریکا:‌ رژیم ایران نیروی بی‌ثبات کننده در خاورمیانه بوده است. ما اجازه نخواهیم داد که آنها به سلاح هسته‌یی دست پیدا کنند. ما اجازه نخواهیم داد که آنها به توسعه برنامه موشکی‌شان ادامه دهند.

 

خبرگزاری رویترز: بیش از ۶۶میلیون بشکه نفت ذخیره ایران بی‌مشتری است

خبرگزاری رویترز به‌ نقل از منابع صنعتی و ردیابی کشتیها گزارش داده است بیش از ۶۶میلیون بشکه نفت ایران در نفتکشها و تأسیسات ذخیره‌سازی در خشکی انبار شده است.

 

موافقت فرانسه با استرداد یک دلال رژیم ایران به آمریکا

دادگاهی در فرانسه با استرداد یک دلال رژیم ایران به نام روح‌الله نژاد، به آمریکا موافقت کرد. جرم او قاچاق تجهیزات نظامی برای رژیم ایران است.

 

تجمع اعتراضی جوانان جویای کار بهبهان در نمایش جمعه این شهر

جمعی از جوانان جویای کار بهبهانی در نماز جمعه این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنان با بلند کردن بنرهایی، به استخدام افراد غیربومی در پالایشگاه بید بلند خلیج‌فارس اعتراض کردند.

 

تجمع اعتراضی سالخوردگان در آبادان

جمعی از سالخوردگان در آبادان در اعتراض به پرداخت نشدن مستمری خود توسط بهزیستی رژیم، مقابل فرمانداری رژیم در آبادان تجمع کردند.

 

ز خمی شدن سه کولبر بر اثر شلیک مستقیم پاسداران

پاسداران جنایت‌پیشه طی دو روز گذشته به گروهی از کولبران در منطقه اشنویه شلیک کرده و سه تن را مجروح کردند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات