728 x 90

مریم رجوی: کانونهای شورشی را در مدرسه‌ها و دانشگاهها گسترش دهید / بهارستانه سایت وابسته به سپاه پاسداران

قیام تهران - دانشگاه تهران
قیام تهران - دانشگاه تهران

سایت بهارستانه وابسته به سپاه پاسدارن روز سه‌شنبه ۳مهر۹۷ با نگرانی از پیام مریم رجوی به‌ مناسبت بازگشایی مدارس نوشت:‌

«دشمن، حتی با یک پیام، با یک تلقین و با پراکندن یک تخم ناامیدی، قصد دارد که مردم را به نظام بدبین کرده و نهایتاً توطئه‌های خود را عملی کند؛ لذا ضروری است که پیشاپیش تدابیری را برای مقابله با هر توطئه‌یی اندیشید. هنوز چند روز از جلسه وزیر کشور با استانداران در خصوص بازگشایی مدارس نگذشته بود که مریم رجوی برای دانش‌آموزان و دانشجویان پیام اغتشاش و ایجاد ناآرامی فرستاد؛ این همان خوابی بود که وزیر کشور دیده بود و با پیام مریم رجوی تعبیر شد».

مریم رجوی گفت:‌ «کانونهای شورشی را در مدرسه‌ها و دانشگاهها گسترش دهید و هر مدرسه را یک کانون شورشی، هر دانشکده را یک کانون شورشی و هر شهر ایران را یک شهر شورشی کنید».

 

درس مریم رجوی برای دانش‌آموزان، دانشجویان و فرهنگیان

سایت وابسته به سپاه پاسداران افزود:

مریم رجوی شروع به درس دادن کرد و با مخاطب قرار دادن دانش‌آموزان، دانشجویان و فرهنگیان گفت: «درس اول درس آزادی است و درس دوم از خودگذشتگی برای آزادی و سومین درس، اتحاد و همدلی برای آزادی می‌باشد که در برپایی کانونهای شورشی و شوراهای مقاومت بارز می‌شود!».

 

کانون‌ها و مراکز آموزشی و فرهنگی از جمله مراکزی می‌باشند که بسیار آسیب پذیرند چرا که اکثر آنان را قشر جوان تشکیل می‌دهد و قطعاً دشمن نیز روی ضعفها مانور می‌دهد، پنجه در پنجه می‌شود تا ببیند چه چیزی در این زور آزمایی نصیبش خواهد شد.

 

مجاهدین با کانونهای شورشی در ماه محرم
 

بهارستانه سایت وابسته به سپاه پاسداران روز ۲۵شهریور۹۷ درباره هراس حکومت آخوندی از پیوند مجاهدین و مردم در جریان برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی نوشت: برای (مجاهدین) و کانونهای شورشی تحت‌امر آن‌ها، ماه محرم، مناسب‌ترین زمان برای عرض اندام است و اخبار و اطلاعات نیز نشان می‌دهد که آنها را نیز به صف‌آرایی در همین ماه مشغول می‌کنند.... در ماه محرم، دشمن با کانونهای شورشی خود برای براندازی، صف‌آرایی کرده است و ما نیز لازم است که با تمام توان صف‌آرایی کنیم، که رزمایش بسیجیان در ماه محرم یک اقدام پیش دستانه و بسیار ضروری است.

 

سایت حکومتی بهارستانه ۲۵شهریور۹۷:

صف‌آرایی (مجاهدین) در ماه محرم

دشمن اصلی انقلاب و نظام باید به مردم شناسانده شود و آمادگی لازم جهت برخورد با منافقان ایجاد شود.

در رابطه با هنر دشمن شناسی سه عامل، از اهمیت به سزایی برخوردار می‌باشد.

اول این‌که دشمن شماره یک خود را شناخته و معین کنیم و نیروهای خود را نسبت به آن هوشیار و آگاه کنیم، دوم این‌که روی دشمن اصلی متمرکز باشیم و کلیه مواضع غیرضروری و کلیه دشمنان غیرجدی را از لیست خارج سازیم و تمرکز خود را از آنها برداریم تا بتوانیم عمده قوا و انرژی خود را بر روی دشمن اصلی متمرکز سازیم و سوم عامل زمان است، به این معنی که مناسب‌ترین زمان اقدام دشمن را بدانیم و تمام افراد خودی‌ را نسبت به آن مهیا و آماده نماییم.

 

دشمن اصلی نظام کیست؟

این قوانین سه قانون صلب و خدشه‌ناپذیری می‌باشند و هر کدام را که به کار نگیریم احتمال شکست خود را تا بیش از ۳۰درصد بالا می‌بریم، که با توجه به این قوانین، باید پرسید که آیا به راستی دشمن اصلی نظام و موجودیت جمهوری اسلامی را خوب شناخته و معرفی کرده‌ایم، آیا تهدید اصلی ما اسراییل و آمریکا و اروپا می‌باشند؟ البته که آنها دشمن هستند ولی آیا آمریکا می‌تواند جمهوری اسلامی را براندازد؟ اسراییل چطور؟ قطعاً این‌طور نمی‌باشد، پس واقع‌گرایی حکم می‌کند که در گام اول معین کنیم دشمن اصلی نیروی خارجی نیست بلکه دشمن اصلی داخلی است.

اما عطف به دشمنان داخلی نیز دو شرط لازم است که تهدید محسوب شوند: یکی این‌که آرزوی براندازی نظام را داشته باشند و دیگر این‌که توانایی تحقق این آرزو را دارا باشند، بنابراین احزاب متنوع درون حاکمیت اعم از اصلاح‌طلب و طیف گوناگون آن کسی در صف دشمنان نیستند چون هیچ‌کدام از این دو شرط را دارا نمی‌باشند.

کما این‌که وقتی از دشمنان داخلی، تحت عنوان سلطنت طلب‌ها سخن به میان می‌آید پر واضح است که هر چند آنها آرزوی براندازی ما را دارند اما شرط دوم یعنی توانایی براندازی را در اختیار ندارند، و قطع به یقین هیچ گروه سلطنت طلبی صاحب توان براندازی نیست چون هیچ عنصر سلطنت خواهی حاضر نمی‌باشد برای این مقصود حتی دماغش خونین شود چه برسد به این‌که در این مسیر جانباز شود، همچنین گفتنی است که هیچ گروه مارکسیستی و لاییک دیگری که هم آرزوی براندازی و توان براندازی نظام را داشته باشد، وجود خارجی ندارد.

 

مجاهدین دارای توان بالفعل سرنگونی هستند

حالا چه کسانی دارای هر دو شرط فوق می‌باشند؟ یعنی هم آرزوی براندازی و هم توانایی بالفعلی برای تحقق این آرزو را دارا هستند. در اینجاست که انگشت نشانه همه متفقاً به سوی «سازمان مجاهدین» خواهد رفت و این همان است که مقام معظم رهبری به تکرار از آن یاد کرده‌اند. لذا، ضروری است که بی‌هیچ ملاحظه‌ای آنها را به مردم معرفی کنیم و تمام افراد خودی را نسبت به این حریف واقعی و جدی هوشیار و مهیا سازیم.

برای (مجاهدین) و کانونهای شورشی تحت‌امر آن‌ها، ماه محرم، مناسب‌ترین زمان برای عرض اندام است و اخبار و اطلاعات نیز نشان می‌دهد که آنها نیز به صف‌آرایی در همین ماه مشغول می‌باشند و اینجاست که عامل سوم در هنر دشمن شناسی خود را نشان می‌دهد.

کلام آخر این است که در ماه محرم، دشمن با کانونهای شورشی خود برای براندازی، صف‌آرایی کرده است و ما نیز لازم است که با تمام توان برای حفاظت از انقلاب صف‌آرایی کنیم، که رزمایش بسیجیان در ماه محرم با همین درک و بینش یک اقدام پیش دستانه و یک صف‌آرایی بسیار ضروری و متناسب با زمان است.

 

بیشتر بخوانید