728 x 90

مایک پمپئو: مردم آمریکا در کنار معترضان شجاع در ایران ایستاده‌اند

مایک پمپئو
مایک پمپئو

مایک پمپئو روز ۳۱شهریور در توئیتی در حمایت از قیام سراسری مردم ایران نوشت: مردم آمریکا در کنار معترضان شجاع در ایران ایستاده‌اند.  ایرانیها بسیار شایسته حکومتی بهتر از این رژیم تروریستی هستند.

 

نانسی پلوسی روز ۳۱شهریور در هفتمین روز قیام سراسری مردم ایران در توئیتی نوشت: صدای دلیرانه مردم ایران در سراسر جهان شنیده می‌شود.

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در توئیت خود نوشت: کنگره ایالات متحده در سوگ مرگ هولناک مهسا امینی به آنها می‌پیوندد. تهران [رژیم ایران] باید به کمپین خشونت‌آمیز و سیستماتیک سوء‌استفاده از زنان و دختران پایان دهد.

 

راب مالی نماینده ویژه دولت بایدن برای ایران، روز ۳۱شهریور نوشت همان‌طور که رئیس‌جمهور بایدن دیروز گفت ایالات متحده از زنان شجاعی که در ایران برای حفظ حقوق اولیه خود تظاهرات مسالمت‌آمیز دارند حمایت می‌کند و سرکوب وحشیانه دولت را محکوم می‌کند.

 

 

بیل کلینتون در همین روز نوشت: من مرگ مهسا امینی را محکوم می‌کنم و به درخواست‌ها برای تحقیقات بی‌طرفانه می‌پیوندم. من از مردم ایران حمایت می‌کنم، زیرا آنها خواستار پاسخگویی هستند و در دفاع از حقوق اولیه بشر برای زنان در برابر خشونت نیروهای امنیتی فریاد می‌زنند.


 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2233559a-a174-4162-888f-ea681aa4aba5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات