728 x 90

بروکسل ۹ آوریل ۲۰۱۹

لیست‌گذاری سپاه پاسداران توسط آمریکا، استقبال کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت

فراخوان به اتحادیه اروپا برای قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست تروریسم این اتحادیه

استقبال کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت از لیست‌گذاری سپاه پاسداران
استقبال کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت از لیست‌گذاری سپاه پاسداران

ایالات متحده، سپاه پاسداران را به‌عنوان یک سازمان تروریستی خارجی معرفی کرده است.

سپاه پاسداران نیروی متعصب خامنه‌ای است که در چهار دهه گذشته مسئول جنگ و خون‌ریزی در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان بوده است.

سپاه پاسداران علاوه بر نقش مستقیم خود در سرکوب داخلی، امروزه بخش اعظم اقتصاد ایران را کنترل می‌کند.

سپاه پاسداران مجری اصلی برنامه‌های مخفی هسته‌یی و برنامه‌های موشکی بالستیک رژیم ایران است که به‌رغم توافق هسته‌یی هم‌چنان ادامه دارد.

از بین بردن سپاه پاسداران برای ایجاد آزادی و دموکراسی در ایران و صلح و امنیت در خاورمیانه ضروری است. بنابراین از نظر سیاسی لیست‌گذاری سپاه پاسداران یک گام مؤثر برای پایان دادن به جنگ و تروریسم در سراسر جهان محسوب می‌گردد.

طی سال ۲۰۱۸، سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات مسئولیت تعدادی از ترورها و توطئه‌های تروریستی در خاک اروپا را به عهده داشتند که منجر به دستگیری یا اخراج حداقل ۶دیپلمات رژیم ایران - از جمله سفیر - از اروپا شد.

 

کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت از لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران به‌عنوان گامی درست قدردانی می‌کند و از اتحادیه اروپا می‌خواهد از طریق قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست تروریسم اتحادیه اروپا برای محافظت از شهروندان اروپا از حملات رژیم ایران و برداشتن قدمی قاطع به سوی صلح و ثبات در منطقه خاورمیانه و فراتر از آن اقدام کند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/06fdc2b4-a6a8-459b-b5d0-2af3c612f4f3"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات