728 x 90

فضیحت مضاعف برای خامنه‌ای به‌دنبال فرستادن صدیقی آخوند دزد و جنایتکار به جمعه‌بازار تهران

آخوند صدیقی
آخوند صدیقی

فضیحت مضاعف برای خامنه‌ای به‌دنبال فرستادن صدیقی آخوند دزد و جنایتکار به جمعه‌بازار تهران

فرستادن آخوند دزد و جنایتکار کاظم صدیقی به جمعه‌بازار تهران توسط خامنه‌ای، باعث فضیحت مضاعفی برای ولی‌فقیه ارتجاع شد و جنگ گرگها در درون رژیم را تشدید کرد.

آخوند صدیقی در جمعه‌بازار تهران ضمن حمله به شبکه‌های اجتماعی که دزدی میلیاردی او را برملا کرده بودند، با وقاحت گفت: از این‌که با یک غفلت و کم‌توجهی باعث هجمه به نظام شده، از خامنه‌ای عذرخواهی می‌کند.

 

فضیحت به حدی است که شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌های حکومتی با عباراتی نظیر تلخ‌ترین جوک سال، دهن کجی و هیچ انگاشتن مردم، چرا کانادا؟ درذ و امام جمعه باش و زیر عبای رهبری چه مفسد باشی چه کودک آزار خیالت راحت باشد، هیچ شرم و حیایی وجود ندارد، یاد کردند.

 

زیدآبادی از مهره‌های باند مغلوب نوشت: اگر غرض از دعوت او برای اقامه نماز جمعه، تبرئهٔ او از اتهام‌های مطرح‌شده باشد، نه فقط بی‌اثر است، بلکه افکار عمومی آن را به‌عنوان دهن‌کجی نسبت به خود تلقی می‌کنند.

یک مهره رژیم به نام سلطانی که در جریان جنگ گرگها اسناد مربوط به دزدی آخوند صدیقی را منتشر کرده بود نوشت: اقامه نماز به اقتدای صدیقی، روحانی فاسد و مرتجع نشان می‌دهد جمهوری اسلامی ورژن قرن پانزدهم خورشیدی به‌مراتب ویرانگرتر، فاسدتر است. هیچ شرم و حیایی وجود ندارد.

 

رمضان‌زاده از مهره‌های باند مغلوب نوشت: در هر دین و مذهبی این عمل را مال مردم‌خواری و مستحق مجازات می‌دانند اما در مذهب حاکمان ما او را پیش‌نماز می‌گذارند.

 

به‌نوشته سایت حکومتی بهار نیوز، فرستادن آخوند صدیقی به جمعه‌بازار تهران توسط خامنه‌ای آن‌قدر مفتضح بود که تنها ۱۴۲نفر در آن شرکت کردند.

عبدالرضا داوری از مهره‌های باند حاکم نوشت: «در ابرشهر ۹ میلیونی تهران فقط ۱۴۲ نمازگزار تا پایان خطبه اول کاظم صدیقی حضور یافته‌اند! وی افزود: حتی حزب‌اللهی‌ها هم به امامت صدیقی معترضند!»

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/630905ce-c39b-47db-add4-65c7ebfb68f0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات