728 x 90

عضو مجلس رژیم: با دلار ۱۰۰هزار تومانی دولت چاره‌ای جز افزایش قیمت بنزین نخواهد داشت

افزایش قیمت دلار
افزایش قیمت دلار

جهش قیمت دلار به ۶۵هزار و ۸۵۰تومان

یک عضو مجلس رژیم: با دلار ۱۰۰هزار تومانی

دولت چاره‌ای جز افزایش قیمت بنزین نخواهد داشت

 

جنگ گرگهای غارتگر در مجلس ارتجاع

و هراس از اعتراضات و خشم مردم به ستوه آمده

با سقوط باز هم بیشتر ارزش ریال در روز یکشنبه ۱۹ فروردین، دلار به ۶۵هزار و ۸۵۰تومان رسید.

روزنامه حکومتی ستاره صبح روز شنبه با عنوان «ترمز دلار را بکشید» نوشت: قیمت دلار بعد از تعطیلات نوروز روند افزایشی داشت.

جهش قیمت دلار و سقوط ارزش ریال و گرانی و هراس از خشم مردم، جنگ گرگها را در مجلس ارتجاع را دامن زده است.

 

عباس گودرزی عضو مجلس ارتجاع ۱۹فروردین ۱۴۰۳‌:

گرانی‌ها باید مهار بشود افزایش قیمت ارز و مسکن و معیشت مردم واقعاً دچار اشکال شده رئیس‌جمهور وزرای مربوطه بیایند مجلس پاسخ بدهند ببینیم متولی گرانی کیه در کشور من نمایند مجلس باید بدانم که یقه کی را باید بگیرم... یک رها شدگی امروز ما در قیمت و در بازار شاهد هستیم.

ما نمی‌دانیم مشکلات را باید به کی بگوییم.

حاجی دلیگانی عضو مجلس ارتجاع ۱۹فروردین ۱۴۰۳‌:

این وضعیت ارز و نرخ سکه‌ای که در کشور دارد اتفاق می‌افتد و همه زندگی مردم را به نوعی به‌هرحال تحت شعاع قرار داده و ترمز بریده قیمتها حالا من نمی‌دانم جنابعالی در اون جلسه سران و اینها چه مباحثی راجع به این موضوع مطرح شده یا نشده اما بالاخره مجلس این وسط مردم سؤال می‌کنند که بلافاصله بعد از انتخابات مجلس دوازدهم این اتفاقات دارد می‌افتد من خواهشم این است که حداقل یک جلسه‌یی به هر نحوی که صلاح می‌دانید در اولین فرصت رئیس بانک مرکزی فراخوان داده بشود آخه اگر ارز نداریم چطوری ارزپاشی می‌کنند اگر ارز داریم این چه وضعیت قیمت است.

 

هم‌چنین در ادامه زمینه‌سازیها برای افزایش قیمت بنزین احمد علیرضا‌بیگی، عضو مجلس ارتجاع گفت: با دلار ۱۰۰ هزار تومانی دولت چاره‌ای جز افزایش قیمت بنزین نخواهد داشت. مجلس هم این اختیار را به دولت داده که خودش متناسب با قیمت تمام شده برای بنزین و حامل‌های انرژی قیمت تعیین کند.

وی به آمارسازیهای دولت رئیسی جلاد اعتراف کرد و افزود: در آمارهای منتشر شده از سوی دولت آمارسازی انجام می‌گیرد. چون اگر رشد و پیشرفتی در حوزه اقتصادی رخ داده باید خودش را در بهبود وضعیت زندگی مردم نشان دهد ولی این اتفاق در واقعیت نیفتاده است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/0beb7afa-9b15-44d8-939c-7cbcbbbf8f84"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات