728 x 90

شکوه و شکایت حکومت آخوندی از مواضع دولت آمریکا در نمایش‌های جمعه

برجام
برجام

درجمعه بازار ولایت فقیه در ۱۷بهمن ۹۹، سرخوردگی حکومت ‌آخوندی از مواضع مقامات دولت جدید آمریکا را آشکار کردند.

آخوند آل هاشم امام جمعه و نمایندة خامنه‌ای در تبریزگفت:‌ ترامپ کار بایدن را راحت کرده است و حالا او (بایدن) نه تحریم جدید می تواند وضع کند که هزینه‌ای برای آنها داشته باشد و نه علاقه ای برای رفع تحریم ها دارد. بایدن به خیال خود می خواهد نظام را در حالت انتظار قرار دهد. (خبرگزاری فارس سپاه پاسداران)

آخوند عاملی امام جمعه خامنه‌ای در اردبیل گفت: «وزیر خارجه آمریکا موضوع واسطه گری اروپا را که وزارت‌خارجه ایران مطرح کرده بود به‌راحتی رد کرد و با قاطعیت گفت برجام قدیم باید لغو و برجام جدید با شرایط جدید منعقد شود و گفت دو موضوع جدید باید در برجام جدید لحاظ شود: اول، تعطیل شدن تمام فعالیت‌های هسته‌یی و دوم، تعطیل شدن قدرت و دستهای نظام در منطقه. یعنی ما باید مثل قذافی خود را تسلیم و از صفحه روزگار محو شود». (خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۷بهمن)

آخوند حسینی امام جمعه رژیم در ابرکوه گفت: «ترفند دیگر دولت بایدن به کارگیری «مکرون» مکار است که در جریان برجام، روزی نقش پلیس خوب و روزی دیگر نقش پلیس بد را در ادعای مقابله با تهدید هسته ای ایران، ایفا کرد؛ اما امروز طی اظهاراتی عجیب، خواهان وارد شدن عربستان سعودی به روند مذاکرات احتمالی با ایران شده است». (خبرگزاری حکومتی فارس ۱۷بهمن)

آخوند زاهدی امام جمعه رژیم در خرم دره گفت: «پذیرش هر گونه شرط و مذاکره جدید برای بازگشت به برجام مخالف منافع نظام است و تیم دیپلماسی نباید زیر بار هیچ تعهدی برود. تعهدات جدید اروپایی ها مبنی بر تضمین بازگشت آمریکا به برجام به هیچ وجه قابل اعتماد نیست». (خبرگزاری حکومتی فارس ۱۷بهمن)

در کامفیروز آخوند تقی‌زاده گفت: «رفتار بایدن زیر و مخفی است. بایدن درصدد آن است که که با سکوت خود در خصوص سیاستش در قبال جمهوری اسلامی، برخی مسئولان غرب‌زده و بی‌همت را منتظر نگه داشته و تشنه‌تر کند». (خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۷بهمن)

در شیراز نیز آخوند دژکام گفت: «این بار مذاکره در کار نیست موشک با برد ۱۸۰۰ کیلومتر نساخته‌ایم که با آن بازی کنیم». (خبرگزاری حکومتی ایرنا)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/48f79b44-7a80-4fc2-8d92-538f75bc69e0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات