728 x 90

تصاویر جدید از تظاهرات در شهر ایذه و حضور گسترده نیروهای سرکوبگر

فضای به‌شدت امنیتی شهر ایذه در پی تظاهرات علیه گرانی
فضای به‌شدت امنیتی شهر ایذه در پی تظاهرات علیه گرانی

از روز ۱۶اردیبهشت تا امروز ۱۸اردیبهشت نیرویهای یگان ضدشورش به ایذه اعزام شده و با مردم درگیر شده‌اند. در جریان تجمع اعتراضی مردم نیروهای رژیم از گاز اشک‌آور استفاده کردند.

تعدادی از سرکوبگران توسط مردم در خیابان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

تعدادی از مردم که به خیابان آمده بودند، شناسایی شده و روز بعد  صبح زود مأمورین سرکوبگر اقدام به دستگیری آنها کرده‌اند.

در ایذه نیرویهای سرکوبگر بسیج و سپاه در جریان فراخوانهای انجام شده از استانهای مجاور به‌حالت آماده‌باش درآمده و تعدادی از آنها در مدارس و دبیرستانها مستقر شدند.

 

اهواز - فرار سربازان از رودررویی با مردم  
بنا به گزارشهای دریافتی از شهر اهواز کلیه کسانی که در خوزستان سرباز هستند در مواجه با تظاهرات مردمی به‌شیوه‌های مختلف از مقابله با مردم سر باز می‌زنند. از گرفتن مرخصی و فرار از محل خدمت و ... گرفته تا شیوه‌های مختلف تا در مقابل مردم قرار نگیرند.

 

 

فضای به‌شدت امنیتی شهر ایذه در پی تظاهرات علیه گرانی

 

یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - امروز یکشنبه جو امنیتی در سوسنگرد

 

یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱- امشب یکشنبه، جو امنیتی در مرکز شهر ماهشهر

 

گزارش یک هموطن  از ایذه  - ۱۷ اردیبهشت 

مردم ایذه اعتراضات خودشان را از روز گذشته علیه گرانی شروع کردند.  نیروی انتظامی شنبه ۱۷ اردیبهشت به مغازه‌دارها  ابلاغ کرده که حق ندارند مغازه هاشون رو باز کنند و باید تعطیل کنند. 

از اهواز هم نیرو های سرکوبگر به ایذه فرستاده‌اند که جلوی اعتراضات مردم را بگیرند.

امروز  علنی با بلندگو ماشین های انتظامی اعلام می‌کردند که اگه از کسی حرکتی سر زد  هیچ مماشات نمی‌کنیم و مردم را تهدید به دستگیری می‌کردند. اینترنت تا عصر قطع بوده فقط رایتل جواب میده که خیلی ضعیفه  و بعضی وقتها هم ایرانسل جواب میده. به مغازه‌دارها اعلام کردن که حق بازگشایی ندارند. امروز عصر منطقه اشکفت سلمان  هم اعتراضات مردمی انجام شده است. بخاطر قطعی اینترنت و ضعیف بودن نت امکان ارسال عکس و فیلم خیلی کم است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9633efd0-2e60-44e9-b714-bb1ae0b578ab"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات