728 x 90

سی و سومین روز اعتصاب نفت‌گران در ۱۱۲پالایشگاه و مرکز پتروشیمی و نیروگاه در ۳۵شهر

اعتصاب سراسری نفتگران
اعتصاب سراسری نفتگران

اعتصاب سراسری کارگران پیمانی صنایع نفت و پتروشیمی که در اعتراض به دستمزد پایین و شرایط سخت و طاقت‌فرسای کاری معیشتی، از روز ۲۹خرداد آغاز شده است، چهارشنبه ۳۰تیر برای سی‌وسومین روز متوالی ادامه دارد. اعتصاب کارگران پیمانی تاکنون به پالایشگاها، صنایع پتروشیمی، نیروگاهها و تأسیسات مربوط به صنعت نفت در شهرهای تهران، اراک، اصفهان، اهواز، آبادان، ماهشهر، جاسک، عسلویه، گچساران و... گسترش یافته است.

برگزاری مجمع عمومی کارگران و صنعتگران اعتصابی پروژه‌های نفتی کرمانشاه

روز سه‌شنبه ۲۹ تیرماه کارگران پروژه‌های نفتی و صنعتگران ساکن کرمانشاه با برگزاری مجمع عمومی کارگری از تداوم اعتصاب حمایت کردند و اعلام نمودند که تا تحقق مطالباتشان در اعتصاب خواهند ماند.

برگزاری مجمع عمومی کارگران و صنعتگران اعتصابی پروژه‌های نفتی شهر‌ گهرو

روز سه‌شنبه ۲۹ تیرماه کارگران پروژه‌های نفتی و صنعتگران ساکن شهر گهرو در استان چهارمحال و بختیاری با برگزاری مجمع عمومی کارگری از تداوم اعتصاب حمایت کردند.

اعتراض کارکنان رسمی شرکت POGC به عدم اصلاح واقعی حقوق تیرماه

روز سه‌شنبه ۲۹ تیرماه جمعی از کارکنان عملیاتی شرکت POGC شاغل در سکوی SPQ۲ در اعتراض به عدم اصلاح واقعی نحوه افزایشات عمومی در حقوق تیرماه اعتراض کردند.
در روز ۶ تیرماه پس از برگزاری جلسه کمیسیون انرژی، مجلس ارتجاع مصوب گردید که حقوق تیرماه کارکنان رسمی طبق خواسته‌ٔ آنان اصلاح گردد اما تنها محدودیت افزایش ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی حذف شده و باقی آیتم‌هایی که منجر به ایجاد کسوراتی در حقوق سال ۱۴۰۰ شده بود به قوت خود باقی است.
کارکنان رسمی قبلاً اخطار داده بودند که چنانچه کل نحوه افزایشات عمومی حقوق‌ها اصلاح نشود دوباره دست به اعتراض خواهند زد.

-اعتراض کارکنان رسمی شرکت POGC به عدم اصلاح واقعی حقوق تیرماه

تجمع اعتراضی کارکنان رسمی شرکت پالایش گاز فجر جم

روز سه‌شنبه ۲۹ تیرماه جمعی از کارکنان رسمی صنعت نفت شاغل در شرکت پالایش گاز فجر جم در اعتراض به نحوه افزایش حقوق خود مقابل ساختمان این شرکت تجمع کردند.

-تجمع اعتراضی کارکنان رسمی شرکت پالایش گاز فجر جم.