728 x 90

وحشت خامنه‌ای از خطر قیام و مجاهدین - مسعود رجوی: مردم و مقاومت ایران بند از بند رژیم‌تان خواهند گسست

پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه‌ای
پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه‌ای

وحشت خامنه‌ای از خطر قیام و مجاهدین

خالی کردن دق دل با تاخت و تاز به فرانسه

به‌خاطر حضور و فعالیت مقاومت ایران

یادآور درخواستهای روحانی از رئیس‌جمهور فرانسه

بعد از قیام دیماه ۹۶

خامنه‌ای:

دولت فرانسه چه جور دولتی است؟

این سیاست چه سیاستی است؟

خشن‌ترین و وحشی‌ترین تروریست‌های دنیا را در خودش جا داده

و پناهگاه آنها شده که۱۷ هزار را طبق آماری که در اختیار هست، کشتند

خامنه‌ای:

اینها تروریستهای معمولی نیستند

آنوقت اینها پناهگاهشان فرانسه هست و پاریس است

آن وقت اینها ادعای حقوق‌بشر می‌کنند

ادعای آزادی می‌کنند.

تشبثات خامنه‌ای برای بهره‌برداری از کاریکاتورها علیه مجاهدین:

دفاع از عمل جنایتکارانه کاریکاتوریست، روی دیگر سکه دفاع از منافقین و صدام

و اینها هر دو روی یک سکه هستند، تمدن غرب بسیار وحشی است!

نعل وارونه خامنه‌ای در روز انتخابات آمریکا:

هر کدام انتخاب بشوند فرقی نمی‌کند یعنی در سیاست ما هیچ تأثیری نمی‌گذارد

ممکن است حوادثی اتفاق بیفتد، به ما ارتباطی نخواهد داشت

وحشت خامنه‌ای از فوران خشم مردم بر اثر گرانی:

نگاه کنید گرانی از گوشت قرمز و گوشت مرغ بگیرید تا پوشک بچه!

اینها گرانی‌های بی‌دلیلی است و هیچ استدلالی پشت آن نیست

جنس هم هست!

در امنیت داخلی دستگاههای امنیتی ما باید مواظب نفوذ باشند

نفوذ دشمن در دستگاههای مختلف و اعمال وسوسه‌های آنها

مشکل عمده این است باید مراقب باشند که این را درست کنند

خامنه‌ای تلویزیون رژیم ۱۳ابان۹۹: عبرت ماجرا اینجاست، حالا این دولت فرانسه چه جور دولتی است، این سیاست چه سیاستی است؟ این سیاست همان سیاستی است که خشن‌ترین و وحشی‌ترین تروریست‌های دنیا را در خودش جا داده و پناهگاه آنها شده، یعنی تروریستهایی که در کشور ما رئیس‌جمهور را به‌شهادت رساندند، نخست‌وزیر را به‌شهادت رساندند، رئیس قوه قضاییه را به‌شهادت رساندند، آحاد متعددی از نمایندگان و اعضای دولت و قوه قضاییه را به‌شهادت رساندند، ۱۷ هزار از مردم عادی را طبق آماری که در اختیار هست، مردم کوچه و بازار را به‌شهادت رساندند، اینها تروریستهای معمولی نیستند، آنوقت اینها پناهگاهشان فرانسه هست و پاریس است، آن وقت اینها ادعای حقوق‌بشر می‌کنند، ادعای آزادی می‌کنند.

. . بعد هم که حالا، این مال رفتار آنها با تروریستها و اینها است، رفتارشان با ملت خودشان هم در این شنبه های، تظاهرات شنبه‌های این یک سال اخیر مشاهده کردید که چه کار کردند با مردم را خودشان. بعد اینها ادعا می‌کنند که از اهل آزادی و عرض کنم حقوق‌بشر و اینها هستند. بنده اعتقادم این هست که اینها دو روی یک سکه هستند،

. . . . . . . . .

در مورد آمریکا سیاست ما یک سیاست حساب شده و مشخصی است و این سیاست با رفت و آمد اشخاص تغییر پیدا نمی‌کند حالا امروز انتخابات آمریکاست بعضی‌ها همین‌طور راجع به این‌که کی بیاید کی نیاید اگر این بیاد چه می‌شود اگر اون بیاد چه می‌شود خب بله ممکن است حوادثی اتفاق بیفتد به ما ارتباطی نخواهد داشت یعنی در سیاست ما هیچ تاثیری نمی‌گذارد . . .

و اینها دشمنی با ما می‌کنند به‌خاطر و این دشمنی ادامه هم دارد تنها راه برطرف کردن این دشمنی این هست که ما اینها را مایوس شان بکنیم یعنی بایستی کار را به جایی برساند ملت ایران و دولت ایران و نظام جمهوری اسلامی که طرف مقابل مایوس بشود از این‌که بتوانند ضربه اساسی وارد بکند باید قوی بشویم این را من بارها عرض کردم به ملت عزیز مان و به مسئولان هم مکرر در جلسات کاری در جلسات خصوصی در نگاه عمومی مکرر مطرح کردم بایستی ابزارهای قدرت، قدرت واقعی نه قدرت پوشالی را برای خودمان تقویت کنیم ملت قوی بشود کشور قوی بشود دشمن مایوس خواهد شد.

وقتی می‌گوییم، استکبار جامع همه این زشتیها و بدیها و شیطنتها است بنابراین ستیزه گری با این استکبار با این پدیده عین عقلانیت هست، حالا بعضی‌ها می‌گویند آقا این خلاف عقلانیت هست، خلاف تدبیر است، نه خلاف تدبیر نه این درست عین عقلانیت بود. . بعد از انقلاب که خب ما حمله‌یی به سفارت نکردیم، سفارت آمریکا در اول انقلاب بود و مشغول کارشان هم بودند، اما آنها شروع کردند علیه انقلاب حرکت کردند. . . وقتی که شروع کردند در حقیقت حرکت دانشجویان که به سفارت حمله کردند، حرکت دفاعی بود، به جا بود، ‍به موقع بود، کاملاً عقلانی بود.

. . . .

خیلی از مشکلات کنونی ما ربطی هم به تحریم و به این چیزها ندارد مربوط به خود ما هست مربوط به ناهماهنگی هاست این گرانی‌های اخیر واقعاً توجیه ندارد این بسیاری از این گرانی‌های اخیر واقعاً توجیه ندارد باید علاج بشود و قابل علاج است بایستی مسئولان با هماهنگی علاج کنند شما نگاه می‌کنید گرانی از گوشت قرمز و گوشت مرغ و گوجه فرنگی بگیرید تا پوشک بچه اینها گرانی‌ها اینها گرانی‌های بی‌دلیلی ست هیچ استدلالی پشت این گرانی‌ها وجود ندارد و جنس هم هست و اگر چنان‌چه هماهنگی باشد هم وزارت صمت هم مسئولان تعزیرات هم بسیج هم بعضی از دستگاههایی که مرتبط با قضیه هستند گمرک و دیگران همکاری کنند با همدیگه این مشکل را از جلوی پای مردم بردارند اینها همه‌اش قابل کنترل است که بنابراین با مدیریت هماهنگ دستگاهها این مشکلات قابل برطرف شدن هست . . . . .

در واقع امنیت داخلی هم دستگاههای امنیتی ما باید مواظب نفوذ باشند عمده نفوذ است نفوذ دشمن در دستگاههای مختلف و اعمال وسوسه‌های آنها مشکل عمده این هست باید مراقب باشند که این را درست کنند . . . .

چرخشمداری خامنه‌ای از ارمنستان به طرف آذربایجان

زیر ضرب اردوغان

. . . سرزمینهای آذربایجان که به وسیله ارمنستان تصرف شده همه باید آزاد بشود یعنی بایستی همه این سرزمینها برگردد به خود آذربایجان یکی از شرایط اصلی کار هست که متعلق به آذربایجان جمهوری آذربایجان برای آزادی اینها دارای حق است و بایستی آزاد بشود . . . . تروریست‌ها هم باید در نزدیکی مرز های ما مستقر نشوند این طور که حالا در گزارش هست اگر چه بعضی‌ها انکار می‌کنند لاکن تو گزارشهای قابل اطمینان وجود دارد که یک تعداد تروریست از اینجا و آنجا وارد این ماجرا شدن اگر اینها نزدیک مرز باشند این و احساس خطر بشود برخورد خواهد شد قطعاً برخورد قاطع خواهد شد اینها بایستی نیایند . . .

موضع‌گیری مسعود رجوی

مسعود رجوی خطاب به خامنه‌ای: سوار شدن روی کاریکاتور برای مقابله با مقاومت و قیام مردم ایران و دور زدن کرونای ولایت، فایده ندارد. اذعان به ۱۷هزار تلفات رژیم در جنگ با مجاهدین خلق قبل از هر چیز گویای یک جنگ دیرین و ادامه‌دار بین خلق و فاشیسم دینی است. به خلیفه ارتجاع که آغازگر و پدر خوانده تروریسم تحت نام اسلام است و به جلادان و دژخیمان و مزدورانش دوباره می‌گوییم: کجایش را دیده‌اید، مردم و مقاومت ایران بند از بند رژیم‌تان خواهند گسست. در این تردید نکنید! #انحلال_سپاه_پاسداران