728 x 90

سخنرانی خامنه‌ای در جمع بسیجیان آیینه تمام نمای استیصال رژیم آخوندی و بن‌بست مرگبار در مقابل قیام و بحرانهای خارجی

اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

روز پنجشنبه خامنه‌ای، ولی‌فقیه نظام آخوندی، در وحشت از اجرایی شدن مرحله دوم تحریمها به‌ویژه تحریم نفتی، در یک نمایش مسخره زیر عنوان «رزمآیش اقتدار» تلاش کرد به نیروهای وارفته خود روحیه بدهد. سخنرانی خامنه‌ای آیینه تمام نمای ضعف و استیصال رژیم است و بن‌بست همه‌جانبه آن را در مقابل قیام سراسری مردمی و زنجیره بحرانهای فزاینده خارجی برملا می‌کند.

وی که در جمع بسیجیان که از سراسر کشور جمع شده بودند سخنرانی می‌کرد در مورد کسانی که در درون رژیم فکر می‌کنند راه‌حلی جز کنار آمدن با آمریکا وجود ندارد، گفت: «صریحا اعلام می‌کنم اینها خیانت می‌کنند. این بزرگترین خیانت است و من تا جان و توان دارم نخواهم گذاشت این اتفاق در کشور بیفتد». وی از بسیجیان خواست تحریمها را ناکام بگذارند و به آمریکا سیلی بزنند.

خامنه‌ای نسبت به شرایط حساس و پیچیده و انواع بحرانهای گریبانگیر رژیم هشدار داد و با اذعان به «تنگی معیشت بخش بزرگی از مردم» بسیج ضدمردمی را «تصویر درست وضع کشور» و «سرمشقی» برای دیگران توصیف نمود و به بسیج و سپاه گفت در هر کجا لازم باشد آتش به اختیار باشند.

او هراساًن از سرنگونی محتوم رژیمش گفت: رئیس‌جمهور آمریکا به بعضی از سران اروپایی گفته، شما دو سه ماه صبر کنید، بعد از دو سه ماه جمهوری اسلامی کلکش کنده خواهد شد. وی با اشاره به مخالفتهای گسترده داخلی و خارجی با دخالتهای منطقه‌یی و پروژه‌های موشکی رژیم، به زبان معکوس اعتراف کرد که اینها لازمه بقای رژیم است و برای حفظ آن باید جنگید. خامنه‌ای گفت «اینها هم جزو عوامل قدرت و عناصر قدرت ماست. پس میدان جنگ اینجاست، میدان جنگ، میدان تقابل استکبار با ایران اسلامی، عبارت است از هر آنچه که موجب اقتدار ایران اسلامی است... این یکی از مناطق درگیری است».

خامنه‌ای ضمن ابراز نگرانی از «خستگی، بی‌حالی و از کار افتادگی» مقامات رژیم و ریزش‌های گسترده مزدورانش به بسیجیان دلگرمی داد که «رویش‌های ما بر ریزش‌هایمان رجحان دارند».

وی با اشاره به مخالفتهای گسترده در بدنه رژیم، گفت آنها «روشنفکرنمای راحت طلب و ریاکار و منافق» و «آدم‌های بی‌روحیه، مردد، ترسو، فرصت طلب، خود کم بین.... مأیوس و تنبل» هستند که «اگر عامل دشمن نباشند، حداقل مرد میدان مهم پیشرفت کشور» نیستند و تولید «فساد و اختلاف» می‌کنند.

خامنه‌ای مطبوعات آزاد و اینترنت و شبکه اجتماعی را دشمن و معادل سلاح شیمیایی خواند و در واکنش به برملا شدن مستمر و فزاینده ابعاد جنایتها و تبهکاریهای نظام گفت: «با ابزار بسیار خطرناک رسانه...با تصویر سازی غلط سعی می‌کنند افکار ملت ایران را منحرف کنند».

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۲مهر۱۳۹۷(۴اکتبر۲۰۱۸)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/fca44929-e55f-4727-9e9f-951e13231770"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات