728 x 90

سایت البشائر مصر: مقاومت ایران/ از جهان می‌خواهیم به صدای نبرد تغییر در ایران گوش کنند

علیرضا جعفرزاده
علیرضا جعفرزاده

سایت البشائر مصر در گزارشی از فعالیت‌های مقاومت ایران نوشت که علیرضا جعفرزاده از نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن گفت: ” ما همیشه از رهبران جهان در ورشو و تمام رهبران جهان خواسته‌ایم که رژیم خامنه‌ای را بعد از عایداتی که در طی دهه‌های گذشته از دولتهای غربی به‌دست آورد از دستیابی به عایدات جدید محروم کنند“.

جعفرزاده از جامعه بین‌المللی خواست که مسئولیت اخلاقی خود را بدوش گرفته و به ایرانیانی که بر علیه این رژیم تظاهرات می‌کنند گوش فرا دهد و نبرد تغییر در ایران در اساس به‌عهده مقاومت ایران است.

همچنین جعفرزاده تأکید کرد که مقاومت ایران به‌خصوص بعد از کنفرانس ورشو -که برای مقابله با رژیم ولایت فقیه تشکیل شد- انتظار بیشتری از جامعه بین‌المللی دارد و خاطرنشان ساخت که تحریم‌های شدیدی که بر علیه این رژیم اعمال شده است رژیم ولایت فقیه در تنگنا قرار خواهد داد و شورای ملی مقاومت ایران از سال ۱۹۸۱ خواستار تحریم‌های تسلیحاتی و نفتی بر علیه دیکتاتوری مذهبی می‌باشد.

وی با ابراز تأسف گفت: ” طی دهه‌ها آمریکا و کشورهای اروپایی، رژیم حاکم بر ایران را- که رژیم شکنجه و اعدام است و ثروتهای ایران را غارت کرده و موجودی مردم ایران را برای کشتن مردم منطقه و برای گروه‌های تروریستی خرج کرده است-برسمیت شناخته است“.

علیرضا جعفرزاده تأکید کرد که ما از کشورهای عربی و به‌خصوص اسلامی انتظار داریم که با حسابرسی از مسئولان ایرانی که در سرکوب و نقض حقوق مردمش دست دارد، نقشی در نبرد تغییر در ایران بازی کرده و آنها را به‌خاطر نقض معاهدات بین‌المللی و به‌خصوص معاهدات مربوط به عدم گسترش سلاحهای کشتار جمعی و دخالت در امور کشورهای منطقه مجازات کنند و توانمند سازی مقاومت، کار مردم ایران برای سرنگونی خامنه‌ای را تسهیل خواهد کرد.

در رابطه با تحریم‌هایی که بر علیه رژیم ایران اعمال شده است جعفرزاده گفت: محروم کردن رژیم ایران از هر گونه درآمد مالی کمک خواهد کرد که این رژیم محاصره شده و منزوی گردد و نتواند از شبه‌نظامیان خود و برنامه موشکی‌اش از نظر مالی پشتیبانی کند کما این‌که سیاست قاطعیت بر علیه رژیم می‌تواند منابع مالی عملیات تروریستی و تسلیح میلیشیاتش را که در تمام خاورمیانه گسترده است، خشک نماید.

جعفرزاده متذکر شد که جامعه جهانی بایستی رژیم ایران را مجبور کند که مسئولیت جنایتهایی که بر علیه مردم خود در ایران و حتی خاورمیانه و جهان انجام می‌دهد را بپذیرد.

سایت البشائر مصر در پایان آورده است که علیرضا جعفرزاده پیام خانم رجوی به شرکت‌کنندگان در تظاهرات ورشو را یادآوری نمود.(در این پیام) خانم رجوی بر خواسته‌های مردم ایران که بشرح زیر است، تأکید کرد:- قرار دادن سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات آخوندها در لیستهای تروریستی

- اخراج مزدوران اطلاعات آخوندها از آمریکا و اروپا

- ارجاع پرونده نقض حقوق‌بشر ایران به شورای امنیت

- ارجاع پرونده قتل‌عام زندانیان سیاسی به دادگاه جنایی بین‌المللی

- اخراج رژیم آخوندها از ملل ‌متحد و به‌رسمیت شناختن نمایندگی مقاومت عادلانه مردم ایران

- اخراج فاشیسم دینی حاکم بر ایران و نیروهای آن از سوریه، عراق، یمن، لبنان و افغانستان

- واداشتن حکومت عراق به پرداخت مابه ازای دارایی‌ها، تجهیزات و تسلیحات و قرارگاههای سازمان مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی ایران

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/50a52035-89d2-487f-81e5-800f773c5bba"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات