728 x 90

روحانی؛ بلاتکلیفی و سرگردانی مطلق

این روزها دروغ‌ها و تناقضات آخوند شیاد موضوع مضحکه رسانه‌ها شده است.

علت این‌ همه دروغ و تناقض چیست؟ چرا در کوران انتشار کرونا گفت مشکل تمام شد و می‌رویم سر کار، اما چند روز بعد ناگهان از شرایط سخت گفت؟

روحانی در پیام نوروزی، تلاش کرد همه بحرانها را به حساب انزوای جهانی رژیم، قطع صدور نفت و بحران ارزی بیاندازد: «صنعت نفت در شدیدترین تحریم تاریخی قرار گرفت و فشارها از هر سو بر اقتصاد کشور ما وارد شد».

اما این ادعا هم یک‌بارمصرف بود: «به ‌حمدالله ما مشکلی برای تأمین ارز تا پایان سال نخواهیم داشت»!

یک سایت حکومتی می‌نویسد: «رئیس‌جمهور در سیاست‌هایش ثبات ندارد. یک‌مرتبه می‌گوید از شنبه روال کشور عادی می‌شود، روز دیگر می‌گوید ما ۲۰هزار تخت اضافی داریم... که اگر مردم مریض شدند مشکلی نیست... باید تأکید کرد که کشور ما در کره زمین تنها نیست... اما تنها کشوری که در بی‌برنامگی مطلق به‌سر می‌برد ایران است. دولت در یک بلاتکلیفی و سرگردانی مطلق گرفتار آمده است».(جهان صنعت ۱۷فروردین ۹۹)

یک سایت حکومتی با طرح خفگی اقتصادی و بی‌توجهی به جان مردم تناقض شروع کار در محیط‌های آلوده را پاسخ داد: «قرنطینه... بسیار پرهزینه است چون باید مایحتاج مردمی که در خانه‌ها هستند را حکومت تأمین کند... پس ترجیح می‌دهد همه جامعه مبتلا به بیماری کرونا شوند و از این تعداد چند میلیون نفر کشته شوند».(جهان صنعت ۱۸فروردین ۹۹)