728 x 90

رسانه حکومتی: مشکلات را به گردن این دولت و آن دولت انداختن، فقط فرافکنی و نوعی سرگرم کردن مردم است

صف مردم برای گوشت یخ زده - عکس از آرشیو
صف مردم برای گوشت یخ زده - عکس از آرشیو

روزنامه حکومتی جمهوری اسلامی ۲۱مهر، به بحرانهای درهم‌تنیده نظام به ناکاراّمدی سران حکومتی که با «فرافکنی‌» بحرانهای نظام را «به‌ گردن این دولت و آن دولت انداختن» مشغولند اعتراف کرد.

این روزنامه حکومتی نوشت: مشکلات را به گردن این دولت و آن دولت انداختن، فقط فرافکنی و نوعی سرگرم کردن مردم است. از دولت سیزدهم نباید انتظار معجزه داشت. می‌بینید که کالاهای مورد نیاز مردم هم‌چنان با سیر صعودی قیمت‌ها مواجهند و سکه و ارز هم حاضر نمی‌شوند قدری عقب‌نشینی کنند. علت این است که بنیان اقتصادی کشور متزلزل است و تا معالجه اساسی نشود، هیچ مشکلی حل نخواهد شد.
روزنامه حکومتی در ادامه مطلب خود با اعتراف به فساد نهادینه شده در حاکمیت افزود: باید بپذیریم که حل مشکلات اقتصادی کشورمان فقط دو راه دارد؛ رفع تحریم‌ها و مبارزه بی‌امان و قاطع با مافیای فساد. تحریم‌ها را با دیپلماسی مبتنی بر اخم و زور و فشار نمی‌توان رفع کرد.
اما دیپلماسی راههای میان‌بر هم دارد مسئولان با حقوق و مزایای منظم خود زندگی راحتی را سپری می‌کنند ولی زندگی اکثریت مردم در حال فروپاشی است. این واقعیت را حضرات باید درک کنند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/fa41760c-92e5-44dd-b2e5-29456955a203"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات