728 x 90

رئیسی جلاد در بسیج سراسری رژیم علیه قیام با نمایش استخوان‌گردانی جنگ ضدمیهنی

رئیسی جلاد
رئیسی جلاد

رئیسی جلاد در بسیج سراسری رژیم علیه قیام با نمایش استخوان‌گردانی جنگ ضدمیهنی:

فاطمه آمد در میدان برای آن‌که نقاب را از چهرهٔ نفاق کنار بزند

این نفاق را برملا می‌کند نقاب را از چهره نفاق کنار می‌زند

اولین شهیدهٔ مبارزه با نفاق فاطمه اطهر است

 

اغتشاشات اخیر جنگ احزاب بود

همه بودند جریان استکباری با همه توان آمد توی میدان

نفاق، جریان سلطنت طلبی و همه جریانهای ضد انقلاب

و دستهٔ شایعه‌سازان و فضاسازان در کنار یهود و مشرکین و منافقین

 

مجیزگویی مهوع در بارهٔ هدایت «پیامبر گونه» خامنه‌ای:

این انقلاب رهبری دارد که در دنیا بی‌نظیر است

در هدایت امت، در دلسوزی برای امت، در عشق و دلدادگی به امت

 

دشمن چون می خواهد نظام را بزند

می‌آید عمود خیمه نظام را مورد هدف قرار می‌دهد چرا؟

چون این خیمه برپاست به‌وجود او، همه ما سربازان هستیم

مبادا نسبت به ولایت و زعامت پشتیبانی نکنید

 

 

یک راه بیشتر نداریم، پیشرفت

نظام به رهبری امام خامنه‌ای تصمیم گرفته است به پیش برود

ما حق عقب‌گرد نداریم

 

آغوش نظام برای کسانی که دچار فریب شدند باز است

اما به معاندین رحم نخواهیم کرد

 

خطاب به آمریکا و اروپا:

بعد از این‌که ناامنیها امن شده از کانالهای مختلف به ما پیغام می‌دهید که آمده‌ایم سخن بگوییم و کی گفته که ما دنبال براندازی هستیم؟

عجب! برو این دام بر مرغی دیگر نه! شما ما را می‌خواهید گول بزنید؟

 

به عزت و جلالت

رهبری معظم انقلاب اسلامی را تا ظهور حضرت حجت

برای ما مستدام بدار!

 

 

رئیسی جلاد ۶ دیماه ۱۴۰۱ - تلویزیون شبکه خبر رژیم: فاطمه آمد در میدان برای آن که نقاب را از چهره نفاق کنار بزند...مردم مدینه می‌گفتند علی جان بگو فاطمه یا روز گریه کنه یا شب؟ مگر صدای یک خانم چقدر میتونه بلند بشه که زنان از گوشه کنار بگوش برسه... نه این گریه معمولی نیست این نفاق را برملا می‌کند نقاب را از چهره نفاق کنار می‌زند...

اولین شهیده مبارزه با نفاق فاطمه اطهر سلام الله علیها است.

۸سال دفاع مقدس و این شهدای عالیقدر برای دفاع از قران دفاع از ناموس دفاع از وطن دفاع از ظرفیتهای بزرگ امت اسلامی و ایستادگی در مقابله با دشمنان این ملت.

جریان اغتشاشات اخیر که شما دیدید که جنگ احزاب بود همه بودند جریان استکباری با همه توان آمد توی میدان، نفاق، جریان سلطنت طلبی و همه جریانهای ضد انقلاب و کسانی که از انقلاب آسیب دیدند جنگ احزاب بود و آنانی هم که رسماً در میدان نبودند المجرفون فی المدینه شایعه پراکنان و شایعه‌سازان قرآن در جنگ احزاب یک دسته‌ای که در کنار یهود در کنار مشرکین در کنار منافقین بیان می فرماید المرجفون فی المدینه یعنی شایعه‌سازان فضاسازان آنهایی که می خواهند توی دل مردم را خالی کنند.

امام و رهبری به وظیفه رهبری خودشان عمل کردند چه در هدایت امت چه در ریل‌گذاری و سیاست‌گذاری برای اداره امور کشور چه در هشدار دادن به موقع نسبت به مسائل و خطرات عمل کردند اگر کاستی‌هایی وجود دارد مربوط به دستگاه‌های مختلفی است در این چهل و سه سال بگویید برای دهه پنجاه و شصت و هفتاد و هشتاد و نودیها بگویید که این انقلاب رهبری دارد که در دنیا بی‌نظیر است در هدایت امت در دلسوزی برای امت در عشق و دلدادگی به امت در هدایت امت (تکبیر)

دشمن چون می‌خواهد نظام را بزند می‌آید عمود خیمه نظام را مورد هدف قرار می‌دهد چرا؟ چون این خیمه برپاست به‌وجود او همه ما سربازان هستیم... .هر جا موفقیت در کشور مربوط به آنجایی است که به سخن امام و رهبری توجه شده هر جا کاستی وجود دارد مربوط است به کسانی که یا اعتقاد نداشتند کارهایی را به دست گرفتند یا اعتقاد داشتند در عمل ناکارآمد بودند... نه می‌توانیم برگردیم سیر ارتجاعی و قهقرایی و نه می‌توانیم درجا بزنیم توقف و ایستایی یک راه بیشتر نداریم پیشرفت و به جلو رفتن و ملت ایران به رهبری امام خامنه‌ای تصمیم گرفته است به پیش برود.

ما حق عقب‌گرد نداریم شما فکر می‌کنید ما به عقب برمی گردیم؟. . چرا به ما پیغام می‌دهید بعد از این‌که ناامنیها بحمدالله با همت مردم و نیروهای جان بر کف‌مان شرایط کشور شرایط امن شده به ما از کانالهای مختلف پیغام می‌دهید که ما آمده‌ایم سخن بگوییم با شما حرف بزنیم با شما کی گفته ما دنبال براندازی هستیم اشتباه کرده هر کی گفته نه ببینیم کی گفته هر کی گفته برداشت غلطی کرده، عجب! برو این دام بر مرغی دیگر نه.

شما ما را می‌خواهید گول بزنید؟ ما می شناسیم شما را ملت خودمان را هم می شناسیم آغوش ملت برای همه کسانی که دچار فریب شدند باز هست جوانها جوانهای کشور هستند زنان و مردان متعلق به کشور هستند آغوش ملت برای همه باز است اما به معاندین رحم نخواهیم کرد (تکبیر)

دشمن شناسی و دشمن ستیزی اینها وظیفه همه هست هر جا منکری ببینید باید نسبت به منکر حساس باشید.

مبادا نسبت به ولایت و زعامت پشتیبانی نکنید بدانید عزت ما و افتخار ما در این است اونچه که می‌تواند این خیمه‌ای که به تعبیر حاج قاسم سلیمانی این حرم را حفظ کند هدایتهای پیامبر گونه اوست.

ببینید وضعیت و شرایط منطقه را همه می‌گویند همه می‌گویند که امروز در منطقه حرف اول را جمهوری اسلامی ایران می زند ... من وقتی می‌روم به دیدار خانواده شهدا می گویم خانواده شهدا و به شما عزیزان هم می گویم می‌گویم خانواده شهدا بچه‌های شما مبتلا شدند به یک ابتلایی و آن رژیم سفاک صدامی بود.

به عزت و جلالت رهبری معظم انقلاب اسلامی تا ظهور حضرت حجت برای ما مستدام بدار...

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/cda111cd-190c-4bdf-bd6a-01673e27f060"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات