728 x 90

دستگیری دیپلمات تروریست رژیم ایران در آلمان و وحشت و سراسیمگی رژیم – فاجعه دیپلماتیک

خنثی شدن توطئه تروریستی رژیم ایران علیه گردهمایی مقاومت در پاریس
خنثی شدن توطئه تروریستی رژیم ایران علیه گردهمایی مقاومت در پاریس

وحشت رژیم از پیآمد دستگیری دیپلمات‌تروریست آن در آلمان، روزنامه حکومتی وطن امروز: این موضوع، حکم یک «فاجعه دیپلماتیک» را در طول حیات نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.

حکومت آخوندی که از رسوایی چهره‌اش به‌عنوان نخستین حکومت حامی تروریسم در جهان، در ترس و وحشت فرورفته است، در خبرگزاری رسمی خود در رابطه با اظهارات وزیر خارجه آمریکا نوشت: پمپئو در صفحه توییتر خود ادعا کرد: در این ماه، یک «دیپلمات» ایرانی در وین به ارتباط با توطئه بمب‌گذاری در یک گردهمایی در فرانسه متهم شد. در همان زمان که این رژیم می‌کوشد اروپا را به ماندن در توافق (هسته‌ای) متقاعد کند، برای انجام حملات تروریستی در اروپا توطئه می‌کند.

وزیر امور خارجه آمریکا در توئیت دیگری با بیان این‌که رژیم ایران، تاثیر خود را در اروپا، جهان و بر مردم خویش برجا گذاشته است، مدعی شد: «زمان رویارویی با واقعیات مربوط به رژیم بدخواه ایران» فرا رسیده است.

 

توطئه تروریستی رژیم ایران و دستگیری دیپلمات تروریست رژیم

خبرگزاری حکومتی ایرنا افزود: یک دیپلمات ایرانی تیرماه به اقدام برای بمب‌گذاری در وین متهم شد. اتریش اعلام کرد که مصونیت دیپلمات ایرانی را که متهم به توطئه علیه(مجاهدین) است، لغو می‌کند.

 

توطئه تروریستی رژیم ایران و واکنش سخنگوی پریشان حال وزارت‌خارجه رژیم

خبرگزاری ایرنا سپس سوز دل آخوندهای حاکم از دستگیری دیپلمات تروریستش در آلمان را به نمایش گذاشت و با تکرار واکنش ابلهانه سخنگوی پریشان حال وزارت‌خارجه رژیم نوشت: «بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه در این مورد گفت که سناریوی بی‌پایه و اساس دخالت دیپلمات ایرانی در یکی از کشورهای اروپایی، برای تخریب روابط ایران و اروپا در این مقطع مهم و حساس طراحی و اجرا شده است.

شایان ذکر است که این قبیل واکنشها که از سوی وزیر خارجه رژیم جواد ظریف یا سخنگوی وزارتخانه‌اش و یا از سوی تروریستهای به دام افتاده همراه با بمب و پاسپورت دیپلماتیک به اشکال مختلف ابراز می‌شود، بارها از سوی مقامات پلیس و کارشناسان قضایی در کشورهایی که جنایتکاران را دستگیر کرده‌اند، تحت عنوان چرت و پرت و سناریوسازی سینمایی به تمسخر گرفته شده است.

 

توطئه تروریستی رژیم ایران - فاجعه دیپلماتیک در طول حیات نظام جمهوری اسلامی!!!

روزنامه حکومتی وطن امروز از باند خامنه‌ای با اشاره به دستگیری اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم توسط پلیس آلمان در جریان خنثی شدن توطئه تروریستی علیه گردهمایی ایرانیان در پاریس نوشت: این موضوع، حکم یک «فاجعه دیپلماتیک» را در طول حیات نظام جمهوری اسلامی دارد.

روزنامه حکومتی وطن امروز با حمله به دولت روحانی افزود: سکوت وزارت امور خارجه در قبال این موضوع، نه‌تنها «غیرقابل توجیه»، بلکه «حیرت‌انگیز» است.

 

سوزنامه کیهان خامنه‌ای پس از شکست توطئه تروریستی علیه مجاهدین

به‌دنبال دستگیری اسدالله اسدی سرکرده ایستگاه اطلاعاتی رژیم در اتریش توسط پلیس آلمان، کیهان خامنه‌ای روز ۲۰تیر۹۷به گوشه‌یی از سوابق دیپلمات - تروریست رژیم اشاره کرده و می‌نویسد:

« اتهام دیپلمات ایرانی حاج اسدالله اسدی که یکی از یادگاران دوران دفاع مقدس است و پیش از این خود در خنثی‌سازی دهها عملیات (مجاهدین) نقش مهمی داشته،...هیچگونه مبنای مستند و مستدل ندارد»!

به نظر می‌رسد در ولایت خامنه‌ای تحویل دادن مواد انفجاری به مزدوران در لوکزامبورگ و صدور دستور بمب‌گذاری در گردهمایی ایرانیان در پاریس و به دام افتادن در حال عبور از خاک آلمان با پاسپورت دیپلماتیک، اصلاً دلیل ارتکاب جنایت و تروریسم نیست. بلکه انجام وظایف دیپلماتیک محسوب می‌شود!

 

تروریسم تحت پوشش تسهیلات دیپلماتیک

کیهان خامنه‌ای در ادامه معرفی حاج –پاسدار- دیپلمات- تروریستٍ رژیم به‌عنوان یک جنایتکار جنگی، با آه و فغان و به سبک امت نالان سوی جماران،اضافه می‌کند:

«به یاد آوریم در این عصر اطلاعات و دنیای ارتباطات، و سکوت خبری در دستگیری دیپلمات ایرانی حاج اسدالله اسدی، خانواده او که از اقشار حزب‌اللهی و جان برکف نظام بوده و هستند، چه کشیدند و به چه مراکز دولتی نامه نوشته و تظلم‌خواهی کردند و بی‌پاسخ ماندند»

در بخش دیگری از سوزنامه مضحک ارگان ولی‌فقیه ارتجاع که تحت عنوان «بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی چه شد؟ » درج شده، و حساب باز کردن رژیم روی تسهیلات دیپلماتیک برای استفاده در تروریسم را برملا می‌کند، چنین آمده است:

«طبق کنوانسیونهای بین‌المللی امکان دستگیری یا بازداشت هیچ دیپلماتی به دلایل واهی و بی‌اساس وجود ندارد...اما تیم اطلاعاتی اروپا در یک اقدامی هماهنگ و به دستور دستگاه اطلاعاتی فرانسه، از پلیس آلمان می‌خواهند دیپلمات ایرانی که شاغل در سفارت کشور مان در وین اتریش است را در جنوب آلمان دستگیر کند! و الآن نزدیک به ده روز است که دیپلمات کشور مان در بازداشت کشور آلمان است و وزارت امور خارجه ما تنها کاری که در این زمینه انجام داده احضار سفرای اتریش، آلمان و فرانسه و اعلام مراتب اعتراض به این حرکت بوده است! و طرف مقابل نیز به‌راحتی این اعتراض کشور مان را نپذیرفته و حتی تهدید کرده که دیپلمات ما را از مصونیت دیپلماتیک خارج می‌کند!»

 

گزارش اداره حراست از قانون اساسی آلمان - مقاومت ایران در کانون توجهات وزارت اطلاعات

مطابق گزارش اطلاعات اداره حراست از قانون اساسی (هامبورگ) فعالیتهای سرویسهای مخفی رژیم ایران روی شناسایی و مقابله با گروهها و افراد اپوزیسیون در خارج از کشور متمرکز است. علاوه بر این سرویسهای رژیم ایران به جمع‌آوری اطلاعات از حوزه‌های سیاست، اقتصاد و علوم نیز اقدام می‌کنند

فعالیتهای جاسوسی دستگاه اطلاعاتی رژیم ایران به‌صورت عمده توسط وزارت اطلاعات هدایت و هماهنگ می‌شوند. وزارت اطلاعات در فعالیتهای جاسوسی خود در کشورهای غربی، سازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران را در کانون توجهات خود قرار می‌دهد. به‌علاوه از دید ادارات حراست، فعالیتهای اطلاعاتی وزارت اطلاعات (رژیم) ایران علیه تأسیسات آلمانی در داخل و خارج کشور، به‌عنوان دلایلی برای جاسوسی این وزارتخانه در زمینه‌های سیاست خارجی و امنیتی ارزیابی می‌شوند.

 

دیپلمات تروریست رژیم و صدور دستور بمب‌گذاری در گردهمایی ایرانیان در پاریس

د استاندارد روزنامه اصلی فلامان‌زبان بلژیک: اسدالله اسدی دیپلمات سفارت رژیم ایران در وین بنا‌به‌گفته دادستانی آلمان در ماه مارس دستور حمله به گردهمایی ایران آزاد را به یک زوج ایرانی–بلژیکی داده بود

روزنامه د استاندارد بلژیک، روزنامه اصلی فلامان زبان این کشور، سه صفحه از روزنامه آخر هفته خود را به بررسی توطئه تروریستی رژیم علیه گردهمایی مقاومت در پاریس و دستگیری تروریستها و دیپلمات تروریست رژیم در آلمان و روند قضایی طی شده در این رابطه اختصاص داده است.

روزنامه دی استاندارد با اشاره به خنثی کردن طرح تروریستی رژیم توسط یگانهای ویژه پلیس فدرال بلژیک دستگیری زوج ایرانی تبار مقیم بلژیک به‌خاطر دست داشتن در این توطئه تروریستی و کشف مواد انفجاری در خودروی آنها می‌نویسد:

 

مقصد نهایی تروریستهای رژیم ایران گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس

مقصد نهایی سفر زوج دستگیر شده، کنفرانس «ایران- آزاد» جنبش مقاومت ایران، مجاهدین خلق بود که خواستار سرنگون کردن رژیم ایران است. در این گردهمایی میهمانان برجسته‌ای شرکت کرده بودند

از جمله رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک،جلودار جمهوریخواهان نیوت گینگریج، و سیاستمدار فرانسوی- کلمبیایی، اینگرید بتانکور

دادستان تحقیقاتی را شروع کرده و درخواست یک قاضی تحقیق نموده است.

روز یکشنبه اول ژوئیه، پلیس آلمان مردی را در یک پارکنیگ واقع در شاهراه A۳ در نزدیکی فرانکفورت در یک ماشین فورد کرایه‌ای دستگیر کرد. این فرد، دیپلمات رژیم ایران، اسدالله اسدی، «کنسول سوم» سفارت رژیم ایران در وین از سال ۲۰۱۴ بود.

 

فرار به جلو و اقدامات رژیم آخوندی بعد از درهم شکستن توطئه تروریستی

به‌دنبال گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس و در‌هم شکستن توطئه تروریستی آخوندها و دستگیری مأموران رژیم از جمله یک دیپلمات تروریست، شورای عالی امنیت آخوندها به دستور خامنه‌ای تشکیل جلسه داد و دستگاههای ذیربط مانند وزارتخارجه، وزارت اطلاعات، نیروی قدس، دستگاه اطلاعات سپاه پاسداران و رسانه‌های رژیم را موظف کرد برای مهار کردن عواقب این فضاحت بزرگ دست به کار شوند.

۱- دستگاهها و کارگزاران حکومتی موظف شدند برای رفع و رجوع این فضاحت با ترفند شناخته شده فرار به جلو، انگشت اتهام را به سوی مجاهدین نشانه بروند و دستگیری تروریستها در بلژیک و فرانسه و دستگیری یک دیپلمات تروریست در آلمان را صحنه‌سازی و پاپوش درست کردن برای رژیم در آستانه سفر روحانی به اروپا جلوه دهند و مدعی شوند مجاهدین برای این دیپلمات تروریست دام گذاشته‌اند. وزیر خارجه رژیم پس از انتشار اطلاعیه دادستانی و آژانس امنیت فدرال در بلژیک، اعلام کرد: «درست همزمان با آغاز سفر رئیس‌جمهوری به اروپا یک عملیات ایرانی افشا و «عوامل» آن دستگیر می‌شوند». وی افزود: آماده است با مقامات ذیربط برای شفاف سازی در زمینه «آنچه فقط یک عملیات فریب برای دادن نشانی غلط است» همکاری کند.

۲-پاسدار محسن رضایی، سرکرده پیشین سپاه و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام رژیم، در راستای اجرای همین دستورالعمل، آسمان و ریسمان (جزئیات بیشتر)

 

خامنه‌ای، روحانی و وزیران خارجه و اطلاعات تصمیم حمله به گردهمایی پاریس را گرفتند و اجرای آن به‌عهده وزارت اطلاعات و «دیپلماتها» گذاشته شد نمایندگیهای رژیم در اروپا باید تعطیل و مأموران اطلاعات و قدس اخراج شوند دادستان فدرال آلمان روز ۱۱ژوییه طی اطلاعیه‌یی اعلام کرد قضاییه آلمان حکم بازداشت اسدالله اسدی دیپلمات تروریست آخوندها را به اتهام جاسوسی و تبانی برای قتل صادر کرده است. وی پیش از این، در اول ژوییه با یک حکم جلب اروپایی دستگیر شده بود.

بنا بر این اطلاعیه، اسدی در مارس ۲۰۱۸به یک زوج ساکن آنتورپ مأموریت داده بود تا یک سوءقصد انفجاری را علیه گردهمایی بزرگ سالانه ایرانیان در۳۰ژوئن ۲۰۱۸در فرانسه به‌اجرا گذارد....(جزئیات بیشتر)

 

مطالب مرتبط: 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/0cb56feb-91d4-4bec-89d5-e61979a6c180"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات