728 x 90

خبرهایی که نشان از تشدید انزجار عمومی از آخوندها دارند

آخوند شاهرخی امام جمعه خرم‌آباد
آخوند شاهرخی امام جمعه خرم‌آباد

روز ۲۴دی۱۴۰۰ آخوند شاهرخی امام جمعه خرم‌آباد گفت: مساجدشان خالی است، پیش‌نمازها به مسجد می‌روند اما مردم نمی‌آیند. مشابه این نکته را شمار دیگری از مهره‌ها و سرکردگان رژیم هم اعلام کرده‌اند، خبرهایی که نشان از تشدید انزجار عمومی از آخوندها دارند. گزارش این ساعت به همین موضوع نگاه می‌کند.

روز جمعه ۲۴دی۱۴۰۰ شاهرخی امام جمعه خرم‌آباد گفت: ائمه جماعت می‌گویند ما به مساجد می‌رویم مردم حضور پیدا نمی‌کنند. ما در استان لرستان نیاز داریم مساجدمان از این وضعیتی که هست ارتقاء پیدا کند.

آخوند فاضل میبدی، عضو مجمع مدرسین حوزه قم هم اعتراف کرد: «نگاه مردم به روحانیان نگاه بدی است مردم به طلاب متلک یا فحش می‌دهند. امروزه روحانیت کمتر با لباس روحانی در مجامع عمومی ظاهر می‌شود که معذب نشود. روحانی در تاکسی می‌نشیند، مردم متلک می‌گویند».

پاسدار رحیم پورازغدی، از مهره‌های خامنه‌ای هم گفت: طلبه‌ها می‌گویند (مردم) به‌ما بی‌احترامی می‌کنند و به ما فحش می‌دهند.

آخوند مهدی ابوطالبی هم با کوچک‌نمایی اعتراف کرده و گفته بود: ده میلیون نفر در ایران از این نظام رویگردان شده‌اند. عددی که بدون شک بسیار بیشتر از این است چرا که به‌گفته قالیباف یک اقلیت ۴ – ۵درصدی اکنون سال‌هاست که حکومت می‌کند. بی‌سبب نیست که روز ۲۳دی آخوند مقتدایی وحشت‌زده گفت باید تا پای جان از این نظام دفاع کنیم!

جملاتی که آینده سیاه آخوندها را بازتاب می‌دهند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8a339801-e95d-48f7-8211-1a00e8dc3880"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات