728 x 90

خامنه‌ای؛ سکوت شرم‌آور در مورد فاجعهٔ متروپل در آبادان

دیدار  ولی فقیه ارتجاع با اعضای  مجلس ارتجاع
دیدار ولی فقیه ارتجاع با اعضای مجلس ارتجاع

ابقای پاسدار قالیباف در کرسی ریاست مجلس ارتجاع برای سومین سال به سفارش خامنه‌ای و به‌رغم فضیحت سیسمونی سخنان ولی‌فقیه ارتجاع در دیدار با قالیباف و اعضای مجلس رژیم.

خامنه‌ای با سکوتی شرم‌آور در مورد فاجعه فرو ریختن برج متروپل در آبادان خطاب به اعضای مجلس آخوندی گفت: جنجال و فضاسازی علیه مجلس و قانون نباید شما را از انجام وظیفه باز بدارد. نطق‌های میان‌دستور پرشور همراه با اعتراض و عصبانیت علامت انقلابی بودن نیست.

 

به‌دنبال ابقای پاسدار قالیباف در کرسی ریاست مجلس ارتجاع، خامنه‌ای با اعضای مجلس رژیم دیدار کرد.

در حالیکه ابقای قالیباف برای سومین سال پیاپی، به‌دنبال حمایت خامنه‌ای از وی پس از فضیحت سیسمونی صورت می‌گیرد، خلیفه ارتجاع در سخنان خود، در مقابل فاجعه مرگبار فرو ریختن برج متروپل در آبادان که یکی دیگر از نمودهای فساد و رانت‌خواری رژیم ولایت فقیه است به‌نحوی شرم‌آور سکوت کرد.

خامنه‌ای دست نشاندگانش در مجلس فرمایشی و سرکردگان ولایت فاسدش را از جنگ‌ و جدالهای درونی برحذر داشت و گفت: پرهیز از گروکشی و معارضه را از جمله الزامات مجلس است... در چنین شرایط کنونی جهان، مدیریت سخت‌تر و پیچیده‌تر شده است... نمایندگان مجلس، دولت و قوه قضاییه و دستگاههای دیگر به تناسب این جایگاه، مراقبت از خود را افزایش دهند. باید مراقب بود خطا و اشتباهی رخ ندهد زیرا دشمن بیش از آن که به تواناییهای خود امیدوار باشد، به اشتباههای ما امید بسته است.

وی درباره اعضای ریزشی مجلس رژیم گفت: بعضی افراد در سالهای اول انقلاب بسیار پرشور و حرارت و به تعبیری سوپر انقلابی بودند اما استقامت و طاقت ماندن در این راه را نداشتند و نتوانستند در مسیر بمانند.

خامنه‌ای هم‌چنین با هشدار نسبت نطقهای میان‌دستور اعضای مجلس رژیم گفت: یکی از چیزهایی که نشانه انقلابی بودن نیست نطق‌های میان‌دستور پرشور همراه با اعتراض و عصبانیت است.

وی افزود: توضیح درست ندادن به مردم، موجب می‌شود فرصت فضاسازی و هیاهو علیه قانون ایجاد شود و شما از تصویب آن پشیمان شوید (تلویزیون شبکه خبر رژیم ۴خرداد ۱۴۰۱).

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/4f992afa-4b57-4348-a892-e58c016372b0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات