728 x 90

حمله مزدوران رژیم آخوندی به آکسیون هواداران مجاهدین در بروکسل در حمایت از قیام مردم آبادان

شورای ملی مقاومت ایران
شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

حمله مزدوران رژیم آخوندی به آکسیون هواداران مجاهدین در بروکسل در حمایت از قیام مردم آبادان

دیکتاتوری تروریستی حاکم بر ایران که از عواقب محکومیت دیپلمات تروریست بمب به‌دست و مزدورانش در بلژیک به‌شدت خشمگین و نگران است و در حالی‌که به‌خاطر قیام مردم شهرهای مختلف در همبستگی با آبادان در تنگنا قرار گرفته است، بعدازظهر امروز ۷خرداد شماری از مزدوران و اجیر شدگانش را برای حمله به آکسیون هواداران سازمان مجاهدین در بروکسل گسیل کرد. آنها مذبوحانه درصدد بر آمدند این آکسیون را که در حمایت از خیزش مردم آبادان تشکیل شده بود بر هم بزنند. یکی از مزدوران با اشاره به عکس ضربدر کشیده خامنه‌ای، فریاد می‌کشید ”این رهبر من است چرا به او توهین می‌کنید ”!

 

مزدوران که خیابانهای بروکسل را با آبادان عوضی گرفته بودند به سمت چند تن از تظاهر کنندگان حمله‌ور شدند و آنان را مجروح کردند که با پاسخ مناسب تظاهر کنندگان مواجه شدند. سه تن از این اجیرشدگان توسط پلیس بازداشت شدند.

 

حمله مزدوران به تظاهرات هواداران مقاومت در بروکسل آن روی سکه بمب‌گذاری در گردهمایی مقاومت توسط یک دیپلمات تروریست و مزدورانی با پاسپورت بلژیکی است.

 

مقاومت ایران بار دیگر خواهان دستگیری و محاکمه و باطل کردن پاسپورتهای آنها و اخراج مزدوران و اجیرشدگان نیروی تروریستی قدس و اطلاعات آخوندها از کشورهای اروپایی و ممانعت از ورود این‌گونه مزدوران به خاک اروپا می‌باشد. این لازمه مقابله با تروریسم افسارگسیخته رژیم آخوندی و امنیت پناهندگان و پناهجویان ایرانی می‌باشد.

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۷خرداد۱۴۰۱ (۲۸ مه ۲۰۲۲)

برای دریافت کلیپ روی این لینک کلیک کنید.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1bc889c4-d88a-442c-bc36-37852b2d31c7"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات