728 x 90

مریم رجوی: آلترناتیو، ایرانی است که به آینده چشم دوخته است

مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران
مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران

خانم‌ها و آقایان نماینده، خانم‌ها و آقایان، دوستان عزیز!
بسیار خوشحالم که مجدداً شما را در سالن کولبر مجلس ملی فرانسه می‌بینم.
مایلم از کمیته پارلمانی برای ایران دموکراتیک و رئیس آن سسیل ریاک و معاونین رئیس، آقایان آندره شاسین، فیلیپ گوسلن، اروه سولینیاک، یانیک فاونک و همه اعضای کمیته پارلمانی برای یک ایران دموکراتیک به‌خاطر تلاش‌های ارزشمندشان در حمایت از مردم ایران و انقلاب دموکراتیک آنها برای یک ایران آزاد تشکر کنم. این کمیته برای محکوم کردن نقض حقوق انسانی در ایران و دفاع از زنان یا حمایت از مقاومت ایران، منتظر قیام برای سرنگونی آخوندها نشده بود.
نزدیک به پنج ماه از ابتدای قیام در ایران می‌گذرد و مردم ایران و به‌خصوص زنان، به‌واسطه شورش و شجاعتشان علیه بی‌عدالتی، نابرابری و تبعیض جهان را شگفت‌زده کردند. این، شجاعت جوانانی مصمم در برابر مرگ، دستگیریها و شکنجه است.

 

تصمیم قطعی مردم برای سرنگونی آخوندها

مردم ایران به شگفتی آفرینی ادامه خواهند داد و هر گونه تبلیغات بر سر ثبات رژیم و افسانه‌های قدرت رژیم را کنار می‌زنند.
مردم ایران اثبات کرده‌اند که تصمیمشان برای سرنگونی دیکتاتوری آخوندها قطعی است.
نبرد آنها در بیش از چهل سال مقاومت سازمان‌یافته ریشه دارد.
۱۲۰هزار شهید از جمله هزاران زن و ۳۰ هزار زندانی سیاسی قتل‌عام شده در سال ۶۷ نشان دادند که مردم ایران هرگز در مقابل این دیکتاتوری مذهبی تسلیم نشدند. نسل بعد از نسل شعله مقاومت هم‌چنان فروزان است.

 

انقلاب خاموش شدنی نیست

مردم به‌روشنی در شعارهایشان گفتند: «کشته ندادیم که سازش کنیم رهبر قاتل را ستایش کنیم» و هم‌چنین «مرگ بر ستمگر، چه شاه باشه، چه رهبر».
آلترناتیو، ایرانی است که به آینده چشم دوخته است. بعد از یک قرن رنج، مردم ایران دیگر دیکتاتوری نمی‌خواهند. در اوایل قرن جدید آنها یک جمهوری دموکراتیک، مدرن، آزاد، با جدایی دین از دولت، برابری زن و مردم، بدون شکنجه، بدون اعدام، بدون ساواک، بدون بسیجی و بدون پاسدار می‌خواهند.
دوران دجالی مثل خمینی به‌سر آمده است. او که در نوفل‌لوشاتو می‌گفت: «همه با هم» تا با سرقت انقلاب مردم ایران علیه شاه یک دیکتاتوری مذهبی بنا کند و بقیه را حذف کند.
«همه با هم» برای خمینی به‌معنی «همه با من اگر نه مرگ» بود.
سرنگونی رژیم، برقراری جمهوری و جدایی دین از دولت اصول پایه‌یی شورای ملی است که به همه ایرانیان آزادیخواه و نیروهای دموکراتیک ارائه کرده است.

 

یک نیروی فداکار برای سرنگونی

خانم‌ها و آقایان نماینده، دوستان عزیز!
رژیم دیگر نمی‌تواند قیام را متوقف کند. راه حلی برای نارضایتی اجتماعی ندارد.
به‌رغم دستگیریها، کانون‌های شورشی با خطرپذیری زیاد شعله مقاومت را روشن نگاه داشته‌اند. آنها پیام مقاومت را به شهرها و استانهای ایران می‌برند.
در ماه‌های اخیر رسانه‌های رژیم، ولی‌فقیه آخوندها و رئیس‌جمهورش، رئیس قوه قضاییه، رئیس سپاه و رئیس مجلس رژیم که یک پاسدار سابق است، حملات خود را علیه مقاومت ایران، افزایش داده‌اند.
چند روز پیش، یک متخصص رژیم نوشت: «نباید سازمان (مجاهدین خلق) را دست‌کم گرفت. آنها بازیگری مؤثرتر از توقع ما خواهند بود»... . «دروازه عضوگیری بر آنها گشوده شده» و اضافه می‌کند: «هر جا شلوغ می‌شد سروکله تیم‌های میدانی آنها سبز می‌شد».
دیکتاتوری، نگران حمایت جوانان از مقاومت است.

 

مجاهدین، خط قرمز رژیم

برای این رژیم مهم نیست که در افکار عمومی بین‌المللی، رکوردار اعدام و شکنجه و زن‌ستیزی معرفی شود. برای او چیزی که در خارج مهم است، سانسور اخبار مقاومت ایران است. چرا که مجاهدین خلق خط قرمز او هستند.
وزیر خارجه خاتمی به‌روشنی اعتراف کرد که شاخص جدی برای ارزیابی سطح صداقت کشورهای اروپایی، روابطشان با مقاومت ایران است. این خط قرمز بر بسیاری رسانه‌ها نیز تحمیل‌شده است.
رسانه‌هایی که از انعکاس فعالیت‌های مقاومت سرباز می‌زنند، به این دلیل است که می‌خواهند به ایران بروند یا روابط دولتهایشان را با آخوندها حفظ کنند.
رژیم هرگز اقدامات تروریستی و شیطان‌سازی علیه مقاومت ایران را متوقف نکرده است. رژیم یک سیاست رسمی و جنایت‌کارانه گروگان‌گیری اتباع خارجی را برای شانتاژ دنبال می‌کند.
همین شانتاژ را با ایرانیان خارج از کشور انجام می‌دهد و با گروگان گرفتن خانواده یا اموال آن‌ها، وادارشان می‌کند که مقاومت ایران را محکوم کرده و یا از آن حمایت نکنند.

 

خواست مردم ایران از دولت فرانسه

ما می‌گوییم برای پایان دادن به این گروگان‌گیریها نباید تسلیم شانتاژ شد.
اگر فرانسه می‌خواهد در مبارزه زنان و جوانان ایران، در کنار آنها باشد باید حق مبارزه مردم ایران برای سرنگونی این رژیم را به‌رسمیت بشناسد.
باید سردمداران رژیم را مورد حسابرسی قرار دهد و به‌خصوص لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران توسط اتحادیه اروپا را در اولویت خود بگذارد.
از دست دادن زمان، فقط باعث ادامه کار ماشین کشتار و جنگ آخوندها می‌شود.
نمایندگان فرانسوی می‌توانند نقش مؤثری در پیشبرد این هدف ایفا کنند.
فرانسه به‌عنوان کشور مقاومت و حقوق‌بشر می‌تواند نقش جلودار را در مسیر آزادی ایفا کند.

متشکرم.

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/08992f6a-467c-4e19-afd7-6308bec14e00"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات