728 x 90

آلودگی شدید هوا در ۳۶ شهر

آلودگی شدید هوا در ۳۶ شهر
آلودگی شدید هوا در ۳۶ شهر

آلودگی هوا و ریزگردها که ناشی از حاکمیت و ماهیت پلید ضدایران و ایرانی آخوندی است هم‌چنان در بسیاری از نقاط ایران در شرایط خطرناک است و نفس مردم را بریده است.

تهران در شرایط خطرناک هوا قرار دارد. و بیشتر نقاط در محدوده قهوه‌ای و شاخص ۴۱۲ قرار دارند. به گزارش رسانه‌های رژیم شرایط به گونه‌ای است که همه افراد جامعه باید از قرار گرفتن در هوای آزاد خودداری کنند و یا حتی اگر می‌توانند شهر را ترک کنند.

استان البرز و شهرهای کرج، فردیس، ساوجبلاغ و نظرآباد در وضعیت بسیار ناسالم و در محدوده بنفش قرار دارد. این آلودگی شدید اداره‌ها، دانشگاهها و مدارس را به تعطیلی کشاند.

وضعیت هوای استان کردستان برای سومین روز متوالی در شرایط خطرناک و محدوده بنفش و قهوه‌ای قرار داشت.

شهرستانهای سنندج، کامیاران، مریوان، سقز، دیواندره و سروآباد شاخص هوا در شرایط خطرناک و در شهرهای بانه، قروه، دهگلان و بیجار در وضعیت بسیار ناسالم قرار داشتند.

هوای اصفهان برای پنجمین روز پیاپیناسالم است که دو روز آن در وضعیت قرمز قرار داشته است. هوای استان اصفهان روز پنچشنبه هم با گرد و خاک و ریزگردها آلوده خواهد بود.

 

استان زنجان نیز با وضعیت بسیار ناسالم هوا روبه‌روبود که برای همه گروه‌های سنی خطرناک است. با افزایش ریزگردها آلودگی هوا در شرایط خطرناک و محدوده قهوه‌ای قرار گرفت.

استان آذربایجانی شرقی نیز با آلودگی بسیار شدید هوا روبه‌روبود. در ۱۳شهرستان این استان اداره‌ها تعطیل شدند. شاخص آلودگی در شهر تبریز برابر با ۳۳۰ و قهوه‌ای بود.

به‌رغم شدت آلودگی هوا در استان هرمزگان و سه شهر بندرعباس، جاسک و بندر خمیر، کارگزاران رژیم آخوندی اداره‌ها را تعطیل نکرده و مردم را بیشتر در معرض هوای خطرناک قرار دادند.

در استان کرمانشاه روز چهارشنبه تمامی مراکز آموزشی تعطیل شدند. آلودگی شدید هوا در شهرهای قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب مردم را به ستوه آورده است. قصر شیرین برای ششمین روز پی‌درپی با آلودگی شدید هوا و ریز گردها مواجه بود. (خبرگزاری حکومتی ایرنا ۴خرداد)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a01d15cd-2426-46c5-8d73-6290a70ccde6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات