728 x 90

تلویزیون الغد امارات: مریم رجوی گفت رژیم ایران دیگر شانسی برای بقاء ندارد

مراسم تحویل سال ۱۳۹۸ با حضور مریم رجوی در آلبانی
مراسم تحویل سال ۱۳۹۸ با حضور مریم رجوی در آلبانی

تلویزیون الغد امارات روز اول فروردین ۹۸ گزارشی از مراسم تحویل سال نو با حضور رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت منعکس کرد و گفت: مریم رجوی طی سخنانی در جشن سال نوی ایرانی گفت:‌ رژیم حاکم بر تهران دیگر شانسی برای بقاء ندارد.

 

مریم رجوی طی سخنانش در جشن سال نو که به عید نوروز شناخته می‌شود گفت: در دوره اخیر ما شاهد طرح بزرگ تروریستی علیه مقاومت در تیرانا، طرح یک انفجار بزرگ در گردهم‌آیی سالانه مقاومت در پاریس، توطئه‌های جاسوسی و تروریستی علیه اعضای مقاومت در آمریکا همراه با حجم عظیمی از دروغ‌پراکنی در مطبوعات و سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی علیه این جنبش به‌خصوص در داخل ایران بودیم.

 

وی افزود: ظرف یک سال گذشته انبوهی فیلم و سریال ساخته مزدوران رژیم در شبکه‌های تلویزیونی یا سینماها علیه مجاهدین پخش شد.

آنها از تروریسم و شیطان‌سازی موفقیتی به‌دست نیاوردند. اما انصافاًً در یک امر کاملاً موفق بودند:‌ این‌که صدها بار به‌روشنی کامل نشان دادند که تهدید اصلی و آلترناتیو رژیم‌شان مجاهدین، ارتش آزادیبخش و شورای ملی مقاومت ایران است.

 

مریم رجوی گفت: بعد از آن که آمریکا سیاست استمالت با رژیم ایران را متوقف نمود اکنون زمان آن فرا رسیده است که نیروهای سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی وزارت‌خارجه آمریکا قرار گیرد.

 

وی توضیح داد: آغاز تحریم نفت، رژیم را وارد دوران بی‌ثباتی و تزلزل کرد. و موقعیت انقلابی جامعه ایران فرصت بروز بیشتر پیدا کرد.

رجوی تأکید کرد: دروازه‌های ایران رو به آینده‌یی بدون این رژیم گشوده است.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات