728 x 90

تلاش مذبوحانه وزارت اطلاعات رژیم برای در بردن آخوند روحانی از مسئولیت و آثار سیاسی و حقوقی حکم دادگاه آنتورپ

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

 

تلاش مذبوحانهٔ وزارت اطلاعات رژیم

برای در بردن آخوند روحانی از مسئولیت و آثار سیاسی و حقوقی حکم دادگاه آنتورپ

 

وزارت اطلاعات برای در بردن آخوند روحانی از مسئولیت توطئه انفجار تروریستی در ویلپنت و آثار حقوقی و سیاسی حکم دادگاه آنتورپ که بر مذاکرات برجامی هم سایه افکنده و به‌ویژه برای در بردن او از پیگرد قضایی پس از پایان کارش و سلب مصونیت در خاتمهٔ دورهٔ ریاست‌جمهوری، مزدوران اطلاعات (از قبیل ایرج مصداقی) را موظف کرده است در کانالهای معلوم‌الحال برای روحانی سینه چاک بدهند و بگویند روحانی در جریان این عملیات نبوده و اطلاعات سپاه و رقبای روحانی، پشت این قضیه بودند.

حکم دادگاه آنتورپ، مضافاً بر بیانیه ۳وزیر فرانسوی در مورد مسئولیت وزارت اطلاعات و هم‌چنین پیش‌آگهی رمزگونهٔ مشاور روحانی ۱۰روز قبل از زمان معین شده برای انفجار در روز ۹تیر۱۳۹۷ در بارهٔ ترور خانم رجوی، جایی برای نعل وارونهٔ عوامل و چارپایان اطلاعات آخوندها باقی نمی‌گذارد.

 

۱- حسام‌الدین آشنا مشاور روحانی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک که قبلاً معاون و از دژخیمان وزارت اطلاعات بوده است در روز ۱۸ژوئن۲۰۱۸ (۲۸ خرداد۱۳۹۷) در یک توئیت رمزگونه نوشت: «می‌گویند کلاهی در کشمیر گم شده و چه بسا زوجه هم در این شلوغی زوجها المرحوم را در دیار باقی پیدا کند. آنها که به‌دنبال تابستانی داغ هستند ماجرای نیمروز را هم فراموش نکنند. آنها که مشاور امنیت ملی را نمک‌گیر کرده‌اند».

در تفسیر همین توئیت، سایت عصر ایران دو روز قبل از گردهمایی ویلپنت نوشت: «کلاهی عامل انفجار ۷تیر۶۰ است و کشمیری عامل انفجار ۸شهریور۶۰ و منظور از زوجها المرحوم نیز مسعود رجوی است که به‌گفته ترکی فیصل زنده نیست و طبعاً زوجه او مریم است و آقای آشنا هشدار می‌دهد که مجاهدین خلق یا منافقین که به حمایتهای جان بولتون مشاور امنیت ملی ترامپ و متحد دیروز خودشان دل خوش کرده‌اند... یکی از شروط ایران برای مذاکره احتمالی با ترامپ می‌تواند این باشد که تکلیف جان بولتون و حمایتهای او از مجاهدین خلق یا منافقین روشن شود» (۷ تیر۹۷).

 

۲- وزیران کشور، خارجه و اقتصاد فرانسه در ۲ اکتبر۲۰۱۸ در بیانیهٔ مشترک خود در برابر اقدامهای تروریستی «فوق‌العاده وخیم» اطلاعات ملایان در خاک فرانسه، اسدالله اسدی و سعید هاشمی‌مقدم و هم‌چنین مدیریت امنیت داخلی در وزارت اطلاعات ایران را مسئول شناخته و داراییهای آنها را منجمد کردند. در همان روز یک مقام دیپلماتیک فرانسه به رویترز گفت: «یک تحقیقات طولانی و موشکافانه و با جزییات توسط سرویسهای اطلاعاتی، ما را قادر ساخت به این جمعبندی برسیم که بدون شک مسئولیت برعهده وزارت اطلاعات بوده است... سعید هاشمی‌مقدم، معاون وزیر و مدیرکل اطلاعات دستور این حمله را داده است».

 

۳-متعاقباً اتحادیه اروپا اسدالله اسدی، سعید هاشمی‌مقدم و مدیریت امنیت داخلی وزارت اطلاعات را در لیست تروریستی ۲۸کشور قرار داد.

۴-حکم دادگاه برلین در سال۱۹۹۷ در مورد جنایت تروریستی میکونوس مسئولیت ولی‌فقیه و رئیس‌جمهور و وزیر خارجه و وزیر اطلاعات رژیم را به‌طور قطعی تعیین‌تکلیف کرد. شاهدان و اسناد انکارناپذیر تو‌طئه تروریستی در ویلپنت و پرونده قطور آن در دادگاه آنتورپ نیز در این باره جای تردید باقی نمی‌گذارد.

تشبثات روحانی و ظریف و وزارت اطلاعات و مأموران و مزدوران بدنام که ابتدا می‌خواستند انفجار و توطئه تروریستی را به گردن خود مجاهدین بیاندازند و اکنون درصدد فرار از آثار سیاسی و حقوقی حکم دادگاه آنتورپ هستند، به جایی نخواهد رسید و عدالت گریبان آنها را رها نخواهد کرد.

 

شورای ملی مقاومت

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

۱۲ اسفند۹۹ (۲مارس۲۰۲۱)

 

-تشبسات یک مزدور

 

تشبثات یک مزدور (ایرج مصداقی) در کانال‌های معلوم الحال

l۲۶ آذر ۹۹: ببینید! روحانی زمانی که اومده خارج، زمانی که می‌خواد بندوبست کنه، زمانی که اومده میز بچینه، زمانی که اومده رابطه ایجاد کنه که یه ترور نمی‌کنه که، که میز بهم بریزه! چرا؟ چون منافعش اقتضا نمی کرد، اون جناح رژیم که به‌دنبال برهم زدن میزه، و درگیری داره با روحانی سر منافع جناحی‌شون مبادرت به این کار می‌کنه... از نظر من توی تصمیم‌گیری روحانی نبوده.

l۲۲ بهمن ۹۹: از نظر من تردیدی در این ماجرا نیست که جناح مقابل روحانی اینکار رو کرده. از نظر من تردیدی نیست که روحانی در جریان کار نبوده. و به‌نظر من اطلاعات سپاه کرده... از نظر من به‌طور قطع و یقین روحانی خبر نداشته این نظر من است.

l۲۹ بهمن ۹۹: سر قضیه بلژیک هم به‌نظر من این عملیات تروریستی اگر چه، اگر چه متوجه بخشی از رژیم هستش ولی همه رژیم مسئولشه هیچ فرقی نمی‌کنه... وقتی شما درست تحلیل نکنی این دچار، خط رژیم پیش میره. چون ظریف میآد همین را میگه راست هم میگه، میگه آقا مگه ما دیوانه‌ایم پس اینها خودشان کرده‌اند. رجوی که مسأله‌اش این حرفها نیستش که. ببینید ظریف حرفش پیش میره میگه آقا ما خود ما تو اروپاییم رئیس‌جمهورمان تو اروپاست مگه دیوانه‌ایم ما بیاییم عملیات بکنیم. پس کی کرده میگه خود اینها کرده‌اند...

البته، البته بگذارید من یک موردی را خدمتتان بگم مسعود رجوی از خدا می‌خواست که این بمب آنجا منفجر بشه. مسعود رجوی از خدا می‌خواست این بمب آنجا منفجر شه. چرا چون می‌گفت انعکاس می‌گیریم.

l۶ اسفند ۹۹: جمهوری اسلامی جناح‌های مختلف داره. خود اینها درگیریهایی در درون خودشان دارند...

از نظر من به‌طور قطع و یقین روحانی در جریان این عملیات نبود. .

از نظر من اطلاعات سپاه پاسداران بوده و از نظر من کسانی که در رقابت با روحانی هستند پشت این ماجرا هستند.