728 x 90

تشدید توطئه‌های رذیلانه وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران علیه اعضای شورای ملی مقاومت

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

تشدید توطئه‌های رذیلانه وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران علیه اعضای شورای ملی مقاومت

رژیم ضدبشری آخوندی از ضربات کانون‌های شورشی در نقاط مختلف کشور و به‌خصوص از تسخیر سایت‌های شهرداری تهران و از کارانداختن دوربینهای ارگانهای سرکوبگر به خود می‌پیچد. چمران رئیس شورای شهر رژیم در تهران بعد از ۱۷روز اعتراف کرد که هنوز ”سامانه های“ شهرداری از دور خارج است و ”برخی دفاتر الکترونیک در دادن نقشه و گرفتن جواب مشکل دارند”. به این ترتیب ادامه اخاذیها از مردم و دریافت بسیاری از عوارض و جریمه‌ها از سوی شهرداری هنوز امکانپذیر نیست. در چنین شرایطی سایبری وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران ترفندها و تو‌طئه‌های خود علیه اعضای شورای ملی مقاومت ایران را تشدید کرده است.


۱-یکشنبه شب ۲۹خرداد سایبری آخوندها با هک کردن تلگرام هنرمند مبارز آقای امیر آرام پیامهای مجعولی به اسم او برای افراد زیادی ارسال کرد.
۲-دوشنبه ۳۰خرداد اطلاعات آخوندها با یک ایمیل شبیه به ایمیل آقای حسین مهدوی دبیر شورا برای شماری از اعضای شورا از جمله خانم سوسن عضدانلو، خانم فلور صدودی و آقای حسین فرشید فرستاد و نوشت: «با سلام و درود، ساعت جلسه دبیرخانه امروز کمی تغییر دارد. این برنامه از ساعت۱۷ به‌وقت پاریس آغاز می‌گردد ولی اتاق زوم از ساعت۱۱۳۰ باز خواهد بود که این تغییر برای بالابردن کنترلهای فنی است. در صورت لزوم و هماهنگیهای بیشتر، برادران شورا با شما تماس خواهند گرفت». در این ایمیل از اسم madhavi استفاده شده و جای حرف h و d عوض شده است.

تشدید توطئه‌های رذیلانه وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران علیه اعضای شورای ملی مقاومت


۳- بعدازظهر دوشنبه ۳۰خرداد یک مأمور وزارت اطلاعات که خودش را با نام ”محمد“ از طرف دبیرخانه شورا معرفی می‌کرد، با آقای فرشید تماس گرفت و گفت: ”محسن عباسی“ می‌خواست با شما صحبت کند اما چون الآن مشغول است پیغام داد که امروز برای جلسه شورا زودتر بیایید و می‌خواهد در رابطه با هک تلگرام امیر آرام با شما صحبت کند. آقای فرشید که به این فرد مشکوک شده بود می‌گوید گوشی را به خود محسن بده اما مزدور مربوطه طفره می‌رود و آقای فرشید تماس را قطع می‌کند.

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورا توجه عموم هموطنان به‌ویژه هواداران و پشتیبانان مقاومت را به رذیلت‌های سایبری رژیم آخوندی جلب می‌کند. از پاسخ دادن به ایمیل‌ها و تلفنهای مشکوک خودداری کنید و هر گونه تماس و ایمیل نامشخص و ناشناس و نامطمئن تحت عنوان شورای ملی مقاومت یا مجاهدین را بلادرنگ با نمایندگی‌های شورا و دفاتر مجاهدین در میان بگذارید.

 

شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضدتروریسم
۳۱خرداد۱۴۰۱ (۲۱ ژوئن ۲۰۲۲)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/f8b24296-5f1c-405c-8ada-2108252769b9"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات