728 x 90

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری کوت عبدالله، کارکنان پتروشیمی موسوم به بندر خمینی و کارگران مجموعه ورزشی آزادی

تجمعهای اعتراضی در کوت عبدالله، بندر خمینی و مجموعه ورزشی آزادی
تجمعهای اعتراضی در کوت عبدالله، بندر خمینی و مجموعه ورزشی آزادی

تجمع کارگران شهرداری کوت عبدالله

جمعی از کارگران شهرداری کوت عبدالله امروز شنبه ۲۷ شهریورماه ۱۴۰۰ نسبت به عدم دریافت ۴ماهه حقوق و بیمه مقابل استانداری خوزستان تجمع اعتراضی برپا کردند.

 

 

تجمع اعتراضی کارکنان پتروشیمی موسوم به بندر خمینی

روز شنبه ۲۷شهریور جمعی از کارکنان پتروشیمی موسوم به بندر خمینی در اعتراض به اقدام این شرکت نسبت به قرار دادن وضعیت و انتقال ۳۰۰نفر از پرسنل به زیر نظر شرکت عملیات غیرصنعتی بندر ماهشهر، مقابل پتروشیمی موسوم به بندر خمینی دست به تجمع اعتراضی زدند.

پتروشیمی موسوم به خمینی یک شرکت هلدینگی بوده و شرکت عملیات غیرصنعتی زیرمجموعه آن است و تنها نیروهای رسمی و قراردادی را می‌توانند به شرکت دیگری انتقال دهند و انتقال نیروهای پیمانکاری تنها با رضایت خودشان قابل انجام است.

۳۰۰ پرسنل مذکور با سابقه بیش از ۱۰ الی ۱۵سال، خواستار بازگشت خود به شرکت مادر هستند چرا که این انتقال موجب حذف برخی مزایا مانند پاداش تولید و کاهش دریافتی‌های کارگران شده است.

این کارگران که از اواخر سال گذشته به شرکت زیرمجموعه منتقل شده‌اند، می‌گویند: در صورت عدم توجه مسئولان و تا تحقق این مطالبه از اعتراضات خود دست برنخواهیم داشت. این نهمین روز اعتصاب کارگران بوده و خواسته آنها بازگشت به زیر نظر شرکت مادر یعنی پتروشیمی موسوم به بندر خمینی است.

 

-کارکنان موسوم به بندر امام

 

تجمع اعتراضی کارگران مجموعه ورزشی آزادی

کارگران مجموعه ورزشی آزادی، شنبه ۲۷شهریور در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدیشان، در برابر ساختمان وزارت ورزش و جوانان واقع در تهران، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 

-تجمع اعتراضی کارگران مجموعه ورزشی آزادی

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات