728 x 90

بیانیهٔ وحشت‌آلود مهره‌های باند مغلوب دربارهٔ قطعنامه پارلمان اروپا در مورد لیست‌گذاری سپاه پاسداران

بیانیهٔ وحشت‌آلود مهره‌های باند مغلوب دربارهٔ قطعنامه پارلمان اروپا
بیانیهٔ وحشت‌آلود مهره‌های باند مغلوب دربارهٔ قطعنامه پارلمان اروپا

بیانیهٔ وحشت‌آلود ۷۰تن از مهره‌های باند مغلوب در بارهٔ قطعنامه پارلمان اروپا در مورد لیست‌گذاری سپاه پاسداران

درخواست زبونانه از خلیفه درمانده برای دریافت سهم قدرت و غارت تحت عنوان «تجدید نظر در سیاست‌ها» و «پذیرش عقلانیت در اداره امور»

خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۳بهمن ۱۴۰۱:

۷۰نفر از فعالان سیاسی، مدنی و رسانه‌یی داخل و خارج کشور با امضای بیانیه‌یی اقدام اخیر پارلمان اروپا برای قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان‎‌های تروریستی را محکوم کردند.

در قسمتی از این بیانیه آمده است: گذشته از این‌که پارلمان اروپا مجوزی برای دخالت در ساختار نظامی سیاسی کشورهای خارج از اتحادیه ندارد؛ این عمل برای ما به‌مثابه یک تهدید و دخالت آشکار غیرقابل‌پذیرش است.

ما هم‌چنین از حکومت ایران مصرانه می‌خواهیم که با تجدیدنظر در سیاست‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی که باعث کم‌رنگ‌شدن روزبه‌روز اعتماد آحاد ملت به حاکمیت می‌شود، اجازه ندهد که دخالت همیشگی بیگانگان یکبار دیگر باعث تضعیف مؤلفه‌های قدرت ملی ایران شود. بازسازی قدرت ملی مستلزم احترام به خواست مردم و حاکمیت قانون و پذیرش عقلانیت در اداره امور است».

خبرگزاری حکومتی ایسنا درباره امضا کنندگان این متن می‌نویسد: برخی از امضاکنندگان این بیانیه عبارتند از: عباس عبدی،، حمیدرضا جلایی‌پور، نعمت احمدی، حمزه غالبی، صادق نوروزی، رها اعتمادی ثقفی، زهرا نژادبهرام، حمید بهشتی

(خبرگزاری حکومتی ایسنا ۱۳بهمن)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/fee6ff31-9fe6-4100-9ea3-f4ca81a922b6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات