728 x 90

برگزاری جمعه‌بازارهای خامنه‌ای به‌رغم وضعیت قرمز و هشدار کرونا

نماز جمعه رژیم - عکس از آرشیو
نماز جمعه رژیم - عکس از آرشیو

جمعه‌بازارهای خامنه‌ای به‌رغم وضعیت قرمز و هشدار در بسیاری از شهرهای برگزار می‌شود و آخوندهای حکومتی به توجیه طرح مجرمانه در بازگشایی‌ها و فقدان کمترین هزینه و تلاشی برای سلامت مردم می‌پردازند.

آخوند جعفری امام جمعه رژیم در کوهبنان گفت: «وضعیت شهرستان قرمز است! و امکانات بهداشتی مانند سایر شهرستانها نیست».

در اراک نیز آخوند دری نجف آبادی وزیر پیشین اطلاعات منفور گفت: «با توجه به شرایط موجود در کشور نمی‌توان کسب و کارها و فعالیت‌های اقتصادی را تعطیل کرد».(خبرگزاری فارس ۲۰تیر)

جمعه بازارهای ولایت فقیه هم‌چنین صحنه جنگ گرگها و ابراز وحشت از پیامدهای آن است.

در دماوند امام جمعه رژیم با حمله به روحانی گفت: «برخی افراد خودباخته و بریده از (نظام) که در شکل‌گیری دولت سهم داشتند امروز با فرار به جلو و سیاه‌نمایی اوضاع، سهم تقصیر خود را کتمان می‌کنند... . همه باید کمک کنند تا دولت جوان حزب‌اللهی در بهار ۱۴۰۰ روی کار بیاید».(خبرگزاری فارس ۲۰تیر)

در کرج آخوند حسینی همدانی گفت: «در طرح سؤال از روحانی دقت داشته باشید که آیا واقعاً الآن زمان مناسبی برای این کار هست؟ با توجه به زمان باقیمانده چه ثمره عملی برای نظام دارد؟».

آخوند شمس‌الدین امام جمعه خامنه‌ای در انزلی گفت: «اگر نمایندگان سؤال از روحانی دارند. دارند علنی مطرح نکنند. نباید با یک کار نسنجیده و بی‌تدبیری انجام بدهیم».

در تهران آخوند امامی کاشانی با نگرانی از اختلاف در رأس نظام گفت: «اختلاف گناه است به هم ریختن گناه است کشور را مضطرب کردن گناه است علیه این و آن حرف زدن گناه است… بد و بیراه به این و آن گفتن شجاعت نیست».(تلویزیون شبکه یک رژیم ۲۰تیر۹۹)

در نطنز آخوند یعقوبی امام جمعه رژیم گفت: «دشمن می‌خواهد جایگاه شورای نگهبان را تضعیف کند اما ما می‌گوییم انتقام از شورای نگهبان حرام است... شورای نگهبان در مقابل همه هجمه‌ها مقابله می‌کند».(خبرگزاری فارس ۲۰تیر)

در اصفهان آخوند طباطبایی‌نژاد درباره انفجار در مرکز اتمی رژیم در نطنز گفت: «وسایلی از خارج برای آزمایش سانتریفوژهای جدید خریداری شده بود که توسط پیمانکار خارجی تعمیر شد و بیشترین احتمال آن است که توسط آنان یک بمب مدت‌دار یا چیزی شبیه آن کارگزاری شده است البته هنوز علت در دست بررسی است». (خبرگزاری فارس ۲۰تیر)