728 x 90

برت مک‌گورک: مذاکرات در وین به نقطه پایانی نزدیک می‌شود

برت مک‌گورک
برت مک‌گورک

برت مک‌گورک هماهنگ‌کننده شورای امنیت ملی آمریکا در خاورمیانه و شمال آفریقا طی سخنانی گفت: دور هشتم گفتگوهای وین به نقطه پایانی نزدیک می‌شود.
نشنال‌نیوز پنجشنبه ۷بهمن، به‌نقل از مک‌گورک که در بنیاد کارنگی برای صلح بین‌المللی سخنرانی می‌کرد نوشت: ما در واقع به‌زودی به نقطه‌عطف می‌رسیم و به‌زودی می‌دانیم آیا رژیم ایران با شرایطی که برای ما و جامعه جهانی پذیرفتنی باشد، به برجام بازمی‌گردد یا خیر.
مک گرگ در ادامه افزود: بخت رسیدن به یک توافق وجود دارد؛ اما بخت نسبتاً بالایی هم هست که توافقی صورت نگیرد. من به شما می‌گویم که ما برای هر دو سناریو آماده‌ایم. در صورتی که توافقی رخ ندهد، ما برای این سناریو به‌خوبی آماده‌ایم.


این مقام ارشد کاخ‌سفید با بیان این‌که که رژیم ایران با شتاب به نقطه خطرناکی در توانمندی‌های هسته‌یی خود نزدیک می‌شود اضافه کرد، چشم‌انداز یک ایران مجهز به سلاح هسته‌یی خواب را از من ربوده است. اما من به شما اطمینان می‌دهم که چنین چیزی هرگز رخ نخواهد داد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/92a8d22d-7c95-4cdf-ac27-489320ba9ab8"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات