728 x 90

اپوزیسیون سوریه: بعد از اجلاس ورشو در انتطار گامهای جدی علیه بازوهای تروریستی رژیم ایران هستیم

دیما موسی معاون رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلاب و اپوریسیون سوریه
دیما موسی معاون رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلاب و اپوریسیون سوریه

 دیما موسی معاون رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلاب و اپوریسیون (سوریه) گفت: به‌دنبال کنفرانس بین‌المللی ورشو که رژیم ایران را بزرگترین تهدید خاورمیانه توصیف کرد، گامهای عملی جدی برای از کار انداختن بازوهای فرامرزی این کشور حامی تروریسم ضروری است. وی تأکید کرد خطر رژیم ایران تنها به مشارکت اسد در کشتار مردم سوریه محدود نمی‌شود، چرا که این رژیم با داشتن هسته‌ها و شبه‌نظامیان فرقه‌گرا در تعدادی از کشورها، کل منطقه را تهدید می‌کند.

دیما موسی افزود، مأموریت بازوهای رژیم ایران ترویج بی‌ثباتی و ناامنی در کشورهای مربوطه است. رژیم ایران از طریق شبه‌نظامیان حوثیها در یمن و حزب‌الله در لبنان و از طریق دهها گروه شبه‌نظامی تروریستی در سوریه و عراق اهداف خود را عملی می‌کند.

وی بر اهمیت حمایت کلیه کشورها به‌خصوص کشورهای عربی از اتخاذ گامهای جدی برای محاصره رژیم ایران و پایان دادن به دخالت‌های آن در امور کشورها و ترویج تروریسم در منطقه به‌ویژه در سوریه و عراق تأکید رد.

قبلا عبدالرحمن مصطفی رئیس ائتلاف ملی نیروهای انقلاب و اپوزیسیون سوریه بر حمایت خود از افزایش تحریم‌ها علیه رژیم ایران تأکید کرده و خاطرنشان کرده بود که « تروریسم رژیم ملاها در منطقه بر هیچکس پوشیده نیست.»

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات