728 x 90

اقدامات سرکوبگرانه دیکتاتوری آخوندی در روز سیزده بدر

اقدامات سرکوبگرانه دیکتاتوری آخوندی در روز سیزده بدر
اقدامات سرکوبگرانه دیکتاتوری آخوندی در روز سیزده بدر

اقدامات سرکوبگرانه دیکتاتوری آخوندی

در روز سیزده بدر

بستن مسیر تفریحگاهها

و استقرار مأموران سرکوبگر در پارکها

 

رژیم پلید آخوندی با ایجاد محدودیتهای سرکوبگرانه و اعمال فشارهای ضدمردمی اقدام به بستن پارکها و مراکز تفریحی در داخل و خارج از شهرها برای ممانعت از برگزاری سیزده بدر توسط مردم کرده است

تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهند مأموران سرکوبگر رژیم آخوندی با استقرار در پارکها و یا با گذاشتن موانع بتونی و استقرار مأموران در مقابل مراکز تفریحی از جمله مقبره سعدی در شیرازو طاق بستان در کرمانشاه مانع حضور مردم در این مراکز شدند.

گزارش یک شهروند:

امروز سیزده فروردین بهارستان تمام مسیرهای منتهی به پارک کوهستانی را بستند جالب اینجاست که خود مسیر پارک را نبستند شروع کردند از خیابانهای اطراف مسیر ورود به پارک کوهستانی بستند.

سایت حکومتی دیدار نیوز روز دوشنبه ۱۳فروردین با عنوان حضور یگان حفاظت شهرداری تهران در ۴ بوستان برای جلوگیری از هنجارشکنی اخلاقی نوشت: فرمانده یگان حفاظت گفت عوامل این یگان همزمان با روز طبیعت در ۴ بوستان ولایت، لاله، پلیس و پارک جنگلی سرخه حصار مستقر شدند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/6b0ac053-1ade-494e-9495-f7f239f76849"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات