728 x 90

اظهارات زن‌ستیزانه امام جمعه‌های خامنه‌ای در جمعه بازار ولایت

سرکوب زنان در نظام ولایت - عکس از آرشیو
سرکوب زنان در نظام ولایت - عکس از آرشیو

در حالی که ابربحرانها نظام آخوندی را از هر سو احاطه کرده است و مهره‌های ریز و درشت نظام به یک جامعه در آستانه انفجار اعتراف می‌کنند. نمایندگان خامنه‌ای روز ۲۴دیماه در جمعه‌بازارهای رژیم در اظهاراتی نسبت به دوچرخه‌سواری و اسب‌دوانی و درمان زنان به زن‌ستیزی با زنان میهن پرداختند و به ماهیت قرون‌وسطایی رژیم ولایت‌فقیه اذعان کردند.

عسکری امام جمعه رژیم در رفسنجان در یک واکنش ابلهانه که حاکی از ترس و نگرانی است نسبت به دوچرخه‌سواری زنان گفت: باید نگذاریم دختر جوان دوچرخه سواری کند.
وی گفت: دشمنان دنبال این هستند که غیرت دینی را در جامعه کمرنگ کنند، اگر به جایگاه... ولی‌فقیه توهین شود، برای کمرنگ‌کردن غیرت دینی است. دوچرخه‌سواری بانوان در انظار عموم حرام است و اگر قانون نداریم قانون تصویب کنید. مجلس هم کم‌کاری کرده است...
وی افزود:... یک خانم را از سر نفهمی تشویق می‌کنند دوچرخه‌سواری کند. باید نگذاریم دختر جوان دوچرخه سواری کند.چرا مجلس این را تبدیل به قانون نمی‌کند؛ وقت‌تان را صرف کار‌های حاشیه‌ای نکنید (؟!) (سایت حکومتی انتخاب رژیم ۲۴دی). .

امام جمعه رژیم در کرج: نباید خدمات مربوط به بانوان توسط پزشکان مرد انجام شود.
وی ابلهانه گفت: حداقل در بیمارستانهای دولتی نباید خدمات مربوط به بانوان توسط پزشکان مرد انجام شود. (خبرگزاری حکومتی تسنیم ۲۴دی)

حجازی امام جمعه رژیم در گچساران: اسب‌دوانی زن در منظر نامحرم که تهییج می‌کند و چشم‌چرانی می‌شود حرام است و این دولت و آن دولت هم ندارد.
نباید دختر و پسر بزک کرده مقابل هم قرار بگیرند و این جلسات تشکیل شود.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9b5c778c-58dc-4067-a63c-9b72c3e109fc"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات