728 x 90

اشتیاق ربیعی به ادامه وطن‌فروشی: ما امیدواریم با سایر کشورها اسناد مشابهی (مانند قرارداد با چین) تنظیم کنیم

ربیعی سخنگوی دولت آخوند روحانی
ربیعی سخنگوی دولت آخوند روحانی

سخنگوی دولت آخوند روحانی با زدن چوب حراج به سرمایه‌های ایران و ادامه وطن‌فروشی به دیگر کشورها روز ۱۰فروردین گفت: ما امیدواریم و آمادگی داریم با سایر کشورهایی که علاقه‌مند به توسعهٔ روابط تجاری و امنیتی هستند، اسناد مشابهی (مانند قرارداد با چین) تنظیم کنیم.

پاسدار ربیعی برای پنهان نگه‌داشتن مفاد سند ایران بربادده همکاری با چین در یک توجیه مسخره گفت: انتشار متن کامل این سند مشروط به موافقت طرفین (رژیم و چین) است، ما ملاحظه‌ای برای انتشار آن نداریم، اما شاید نظر طرف چینی متفاوت باشد. طرف چینی به‌لحاظ برخی ملاحظات مایل به انتشار سند نبوده است.

وی با سوزش از افشاگریها و اعتراضات مردمی نسبت به وطن‌فروشی رژیم آخوندی گفت: در رابطه با سند همکاری با چین، یک جریان عملیات روانی بزرگی به راه انداخته‌اند. بخشی از این افراد که وادادگی در مقابل بیگانگان را در سابقهٔ خود دارند آغازکنندهٔ این فضاسازی و دروغ‌پراکنی‌ها بوده‌اند.

این عده به‌خاطر مخالفت با نظام یک جریان تبلیغاتی راه ‌انداخته‌اند، یک روز گفتند جزایر واگذار شد، یک روز گفتند نیروهای نظامی چین در ایران خواهند آمد، یک روز از واگذاری نفت گفتند.

سخنگوی دولت روحانی با التماس گفت: ما از تکرار این پیام روشن به ناقضان برجام خسته نخواهیم شد که هر چقدر زمان بخواهند در اختیار خواهند داشت، اما باید بدانند که هر روز تعلل بیشتر در لغو تحریم علیه نظام، شانس احیای برجام را کمتر می‌کند.

ربیعی به‌شدت‌یابی جنگ گرگها در آستانهٔ نمایش انتخابات اعتراف کرد و گفت: جریانهایی برای مأیوس کردن مردم از صندوق رأی آغاز به‌کار کرده‌اند و شتاب تازه‌یی گرفته‌اند؛ این امر تا روز انتخابات ادامه خواهد داشت.

وی در وحشت از افشاگریها و کمپین‌های مردمی برای تحریم انتخابات رژیم آخوندی گفت: متأسفانه هم از خارج و هم از داخل برخی مطالبی بیان می‌کنند تا احساس این‌که نتیجهٔ برآمده از صندوق رأی، تأثیری در سرنوشت جامعه ندارد را القا کنند.