728 x 90

آفساید - تلاش اطلاعات آخوندی برای بازگشایی سیرک مزدوران ارتجاع در اشرف۳ تحت عنوان خانواده مجاهدین

آفساید برنامه‌یی از تلویزیون سیمای آزادی:

مدتی است که مقامات ریز و درشت نظام در کنار همه بحران‌هایی که گریبانگیرشان شده صحبت از یه مشکلی به اسم رسانه‌های معاند و ماهواره‌ها و چیزای اینطوری می‌کنند که مانع از ارائه تصویر گل و بلبلی از نظام میشن.

تلویزیون افق لرستان:

«مجری: جناب آقای سیف قطعاً می‌دونید که فعالیت‌های زیادی رسانه‌های معاند انجام دادند خیلی دوست داشتند تو دل مردم را خالی کنند وحشت آفزینی بکنند اطلاعات مغزضانه به مردم می‌دادند آمارها را خیلی پررنگ جلوه می‌دادند تو ذهن مردم این‌طور جا می‌انداختند که آمارها این نیست داره در ایران اعلام میشه

سیف: گفتند ویروس شایعه باندازه ویروس کرونا خطرناکه، بلکه بدتر»

بنظر میرسه که یکی از مشکلات با رسانه‌های معاند این است که اطلاعات به مردم میدن و آمارهای نظام رو زیر علامت سؤال میبرن. خب این مشکل که نباید برای نظام مقتدر جمهوری اسلامی مشکل جدی باشه، نظامی که اخیراً فضایی و هوایی شده دیگه نباید نگران تحویل گرفته شدن حرف یه رسانه معاند باشه، هان؟

البته یه سؤال هم اینه که وقتی میگه رسانه معاند دقیقاً منظورش کدوم رسانه است... به‌نظر میرسه که اکبر ترکان در این زمینه حرف برای گفتن داره:

ترکان میگه: «ما الآن با ۲ ویروس طرف هستیم، یک ویروس کرونا است و یک ویروس تیرانا است که پایتخت آلبانی است و در آنجا هزار و ۵۰۰ (مجاهد)هستند که برای اینها سالنهایی را تجهیز کرده‌اند و اینها هر روز آنجا می‌روند و پشت کامپیوتر می‌نشینند و شروع به جنگ روانی و جنگ اینترنتی بر علیه جمهوری اسلامی می‌کنند....

دولتهایی که گرفتار بیماری کرونا هستند بیماری تیرانا ندارند، ولی ما هم کرونا و هم تیرانا را داریم و آنها دارند به این ترتیب اعتماد را از بین می‌برند».

وقتی میگه اعتماد یعنی دیگه مردم دروغهای روحانی رو تحویل نمی‌گیرن و ممکنه کار به قیام و اینا بکشه..

برای حل مشکل ویروس کرونا که چندی پیش سلامی دستگاه کرونایاب رو رونمایی که دیگه بعد از اون ته کرونا درآمد یعنی هر چی ویروس کرونا در ایران بود از ترس این‌که کشف بشه چمدونهاش رو بست و رفت.

پاسدار سلامی: «حسنی که این دستگاه داره اینه که نیاز به خون گیری نداره کاملاً از راه دور این کار رو انجام میده و سطوح رو کاملاً تشخیص میده، نقاط آلوده و انسان‌هایی که به این ویروس آلوده هستند ».

پس کرونا که شناسایی شد اما برای حل مشکل تیرانا تو اتاق فکر وزارت آدمکشی اطلاعات نشستن کلی فکر کردن بعد از این‌که طرح‌های تروریستی اخیرشون هم شکست خورد، آخرش به یه ایده خیلی جدید رسیدن که همه رو کیش و مات کرد.

قضیه از این قراره که یه ان.جی.اوی خیلی معتبر حقوق‌بشری در داخل ایران به اسم انجمن نجات که اصلاً هیچ رابطه‌یی هم با نظام آخوندی نداره! برداشته یه نامه زده، به کی؟ به کی؟.. خود حسن روحانی.. و وزیر خارجه‌اش جواد ظریف و لیستی از همین نوع گیرندگان که ما یه سری «ناپدیدشدگان اجباری» کشف کردیم، آقا به دادشون برسید.

کجان؟ تو قرارگاه مجاهدین تو آلبانی. حالا جالبه اسمشون رو گذاشته ناپدیدشدگان اجباری ولی آدرس دقیق‌شون رو هم دارن. خیلی ناپدیدن اینا.

حالا پس چرا بهشون میگه ناپدیدشدگان اجباری؟ «چون خانواده‌های اعضای این گروه هیچگونه اطلاعی از وضعیت عزیزان خود ندارند» بعد رفته سایت سازمان ملل گفته چون آلبانی هم کنوانسیون مربوط به ناپدیدشدگان اجباری رو امضا کرده پس خواهان این شده که حکومت آخوندی «شکایتی از جانب خانواده های آنان... علیه دولت آلبانی به ملل متحد تسلیم کند»

چقدر کارآگاهی اسم آلبانی تو سایت سازمان ملل پس شکایت.

اولا این ان جی اوی «معتبر» که کل ماجرا روش سوار شده یعنی انجمن نجات خیلی وقته که خودشون سوزوندنش چون آخر همه مستنداشون اسمش رو کنار وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه گذاشتن و خلاصه این‌که دست‌ساز همین ارگانهاست دیگه راز پنهانی نیست. پس در واقع وزارت اطلاعات به یکی از ارگانهای خودش تو اتاق بغلی دستور داده که به خودم یه نامه بزن.

دوما «ناپدیدشدگان اجباری» یک ترم حقوقیه که معنی مشخصی داره. تو همون سایت سازمان ملل اگر یه تب دیگه رو باز می‌کردی اونجا نوشته که «ناپدیدشده اجباری رو به کسی میگن که یا دستگیر شده باشه، یا ربوده شده باشه و بعد هیچ اطلاعی از سرنوشت اون فرد وجود نداشته باشه و اون فرد خارج از حمایت قانون قرار گرفته باشه». یعنی از همون کارهایی که سپاه تروریستی قدس توش مهارت داره، مثل همونهایی که تو عراق می‌گیرید، اینور می‌گیرید اونور می‌گیرید.

ناپدیدشدگان اجباری به اونا میگن نه به مجاهدینی که زیر نظارت ارگانهای سازمان ملل از فرودگاههای بین‌المللی از عراق به آلبانی منتقل شدن و تک تکشون هم ثبت و ربط شدن.........