728 x 90

آسوشیتدپرس: عکسهای ماهواره‌ای از آسیب به سایت نظامی ایران توسط پهپاد

اصفهان - تاسیسات ساخت پهپاد وزارت دفاع رژیم در اصفهان
اصفهان - تاسیسات ساخت پهپاد وزارت دفاع رژیم در اصفهان

آسوشیتدپرس روز جمعه ۱۴بهمن در گزارشی از حمله پهپادی به تأسیسات وزارت دفاع رژیم آخوندی در اصفهان نوشت: عکس‌های ماهواره‌یی آنالیزشده توسط آسوشیتدپرس در روز جمعه نشان می‌دهد که آسیب‌هایی به آنچه ایران به‌عنوان کارگاه نظامی مورد هدف پهپادهای اسراییلی توصیف می‌کند، که جدیدترین حمله در بحبوحه جنگ سایه‌ای بین دو کشور است.
در حالی که ایران هنوز هیچ توضیحی در مورد آنچه این کارگاه تولید می‌کند ارائه نکرده است، حمله پهپاد تهدیدی برای افزایش مجدد تنش در منطقه بود.
در همین حال، نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل، که در دوران نخست‌وزیری‌اش شاهد تشدید حملات علیه ایران بود، به قدرت بازگشته و بار دیگر تأکید کرد که تهران را به‌عنوان بزرگترین تهدید امنیتی کشورش می‌داند.

با توجه به این‌که ند پرایس، سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا اکنون اعلام کرده که ایران فرصت بازگشت به توافق هسته‌یی با قدرتهای جهانی را «از بین برده است»، هنوز مشخص نیست چه دیپلماسی می‌تواند فوراً تنشها را بین تهران و غرب کاهش دهد.
هوای ابری از زمانی که در شب ۲۸ژانویه مورد حمله کوادکوپترهای [ریزپهپادهای]حامل بمب قرار گرفت، مانع از تصاویر ماهواره‌ای از محل کارگاه شد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/511bdd4a-d5c4-47f5-afc1-08643c1a5473"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات