728 x 90

آخوند روحانی: هتک حرمت، لجن‌پراکنی، نسبت دروغ به‌هم دادن هیچ ربطی به نقد ندارد

آخوند روحانی
آخوند روحانی

آخوند روحانی:

هتک حرمت، لجن‌پراکنی، نسبت دروغ به‌هم دادن هیچ ربطی به نقد ندارد

کانالهای ضد انقلاب کارشان این است که نظام را تضعیف کنند

یکی از نکات مهم که مقام معظم رهبری بر آن تأکید کردند مسأله وحدت و انسجام اجتماعی هست ما در یک شرایط عادی که نیستیم این‌که امام هفته وحدت اعلام کردند تأکید کردند همیشه بر وحدت همیشه امام شما سخنرانی‌هایش را نگاه کنید می‌گوید من از قدرت خارجی از حمله خارجیها است از دشمنی خارجیها هراسی ندارم اما از اختلاف داخلی در هراس هستم.

البته که نقد لازم هست کسی نقد دارد انتقاد می‌کند منتهی خیلی مهم هست نقد برای چه؟ نقد برای این‌که افکار مردم مشوش بشود؟ این نقد نیست این چه جور نقدی است که خوبیها را اصلاً نمی‌بیند نقاط قوت را اصلاً نمی‌بیند فقط نقاط ضعف را می‌بیند نقد اشکالی ندارد اما هتک حرمت اشخاص لجن‌پراکنی نسبت دروغ به هم دیگر دادن همدیگر را متهم کردن سخنان ناروا نسبت به همدیگر زدن این اصلاً ربطی به نقد ندارد شما وقتی با آبروی یک نفر بازی می‌کنید مثل این‌که او را کشتید مثل قتل می‌ماند.

مقام معظم رهبری در این سخنرانی مهم شان تأکید کردند روی سخن‌شان به همه ما هست که نقد آری دلسوزی کار خوب نصیحت درست است اما توهین و اهانت و سو‌ءظن و حرف ناروا زدن و ایجاد شکاف و ایجاد اختلاف چیزی نیست که این نظام یا نظام اسلامی یا جمهوری اسلامی برتابد.

همان که مقام معظم رهبری فرمودند فرمودند این اخلاق اخلاق آمریکایی‌ها هست لجن‌پراکنی فحاشی کردن به هم آبروی همدیگر را بردند این کار آمریکایی‌هاست ما که پیرو آمریکا نیستیم .

من از مقام معظم رهبری سپاسگزاری و تشکر می‌کنم به‌خاطر تفقدی که فرمودند نسبت به دولت نسبت به رئیس‌جمهور در این شرایط سخت و بار مسئولیت ما را کلمات مقام معظم رهبری سنگین‌تر کرد امروز ما بار سنگین‌تری بر دوش خودمان احساس می‌کنیم وقتی مقام معظم رهبری از دولت از قوه مجریه حمایت می‌کنند بار ما را سنگین‌تر می‌کنند .

درخواستم از قوه مقننه قوه قضاییه این است که در کنار هم دیگر همدیگر را یاری کنیم در این شرایط سخت و بتوانیم سریع‌تر از این مشکلات عبور کنیم و چهره کشور آن گونه که هست به جامعه معرفی بشود چهره دولت آن‌گونه که هست به جامعه معرفی بشود! حالا آن کانال‌های ضدایران که در خارج هستند خوب اینها کارشان این است پول می‌گیرند برای این‌که لجن‌پراکنی کنند پول می‌گیرند برای این‌که نظام را تضعیف کنند اما ما در شرایطی هستیم در داخل باید همدیگر را یاری کنیم همدیگر را کمک کنیم . امروز اتکاء بودجه ما به نفت دیگر ۵۰درصد نیست ۳۰درصد نیست ۱۰درصد هست خیلی متفاوت هست با گذشته پس ما در مسیر یکی از مشکلات ما این هست . وقتی در فروش نفت و به‌ویژه فرآورده و مشتقات نفت موفق می‌شویم آمریکا باز عصبانی می‌شود وزیر نفت ما را تحریم می‌کند این دال بر موفقیت جمهوری اسلامی ایران و استیصال آمریکاست.

ما می‌دانیم مردم در سختی هستند! ما کاملاً مشهود است برای ما ملموس است برای ما خیلی روشن هست، وقتی شما در یک کشوری یکدفعه ۵۰میلیارد دلار پول را غایب می‌کنید، ی یعنی ۵۰میلیارد دلار درآمد که به دست می‌آمده از نفت این درآمد امروز نیست می‌رود کنار در شرایط تحریم سخت، خب معلوم است این فشار می‌آید به زندگی مردم، اینها معلوم هست، دو دو تا چهار تا هست، ما در شرایط جنگ هستیم در شرایط جنگ معلوم هست زخمی هم وجود دارد معلوم است زندگی مردم مشکل می‌شود.

آمریکاییها نمی‌توانند این مسیر غلط را ادامه بدهند این دیگه آن نفس‌های آخرشان است. این‌که شما می‌بینید تحریم‌های نفری و موردی هی شروع می‌کنند هر روز یک چیزی می‌گویند، نفس‌های آخر تحریم آمریکا است، خود آمریکایی‌ها هم می‌گویند دیگر چیزی باقی نمانده که ما تحریم بخواهیم بکنیم همه را تحریم کردیم، تمام شده و ناچار هستند از این مسیر غلط برگردند (تلویزیون شبکه خبر رژیم چهارشنبه ۷ابان).