728 x 90

آتش خشم و اعتراض سحر خدایاری دامان رژیم زن‌ستیز آخوندی را خواهد گرفت

کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران

تحت حاکمیت رژیم جنایتکار آخوندی هر روز و شب فاجعه و جنایتی غیرقابل تحمل برای مردم ایران به وجود می‌آید.

آخوندهای جنایتکار، ضدفرهنگ و تمدن و زن‌ستیز چهل سال است که در همه زمینه‌ها به‌خصوص در ورزش ایران فجایع بیشماری به وجود آورده‌اند.

سحر خدایاری دختر ورزشدوست علاقمند به تماشای مسابقات فوتبال که برای تماشای بازی تیم مورد علاقه‌اش به استادیوم ورزشی رفته بود را پاسداران جهل و جنایت خامنه‌ای بازداشت کرده بودند و آنگاه وقتی بعد از یک محاکمه فرمایشی سحر مطلع شد که به شش ماه حبس محکوم شده است در اعتراض به این بیعدالتی و بی‌حرمتی دست به خودسوزی زد. اما به‌رغم تلاشهای ر‌ژیم برای سرپوش گذاشتن بر این فاجعه، جان باختن سحر به انزجار مضاعف اجتماعی از این رژیم و یک بی‌آبرویی بین‌المللی برای آن تبدیل شد. بدون شک نام سحر خدایاری برای همیشه در تاریخ ورزش ایران و در خاطره مردم جاودانه خواهد ماند.

کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ضمن تسلیت به خانواده سحر خدایاری از عموم هموطنان به‌ویژه ورزشکاران و ورزشدوستان می‌خواهد نسبت به سیاست‌های سرکوبگرانه، ضدمردمی و زن‌ستیزانه رژیم آخوندی به‌ویژه در عرصه ورزش دست به اعتراض بزنند.

فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) که سال‌ها شاهد این اعمال ضدانسانی و ضد ورزشی رژیم آخوندها بوده است متأسفانه تابه‌حال عکس‌العملی نشان نداده است. اکنون به پاس جان باختن سحر باید با تحریم این حکومت زن‌ستیز از شرکت در مسابقات فوتبال، اجازه ندهد این رژیم فارغ از هر گونه مجازات بین‌المللی به اقدامات سرکوبگرانه و تبعیض‌آمیز خود در عرصه ورزش ادامه دهد.

مسلم اسکندر فیلابی

کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران

۲۲شهریور۱۳۹۸(۱۳سپتامبر ۲۰۱۹)