728 x 90

قيام تا پيروزي - فراخوان خروش بهمن 89,

پیام رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت مریم رجوی به‌مناسبت قیام اول اسفند

-

مریم رجوی
مریم رجوی
ملت ایران یک‌صدا می‌گویند: خامنه‌ای باید برود
رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، برپایی قیام روز اول اسفند در تهران، شیراز، سنندج، مهاباد، مریوان، همدان، تبریز، رشت، زاهدان، کرمان، مشهد، نجف‌آباد و اصفهان را به مردم ایران تهنیت گفت و تأکید کرد که عزم استوار و رشادت و رزم‌آوری بپاخاستگان در این قیام، خشم فشرده تمام ملت ایران را ابراز کرد که یکصدا می‌گویند: خامنه‌ای باید برود.

مریم رجوی با درود به جوانان دلیر و اشرف‌نشان که روز یکشنبه رودرروی گله‌های لجام‌گسیخته دژخیمان لباس‌شخصی و پاسدار و بسیجی، با شعار مرگ بر خامنه‌ای تظاهرات می‌کردند افزود: پراهمیت‌ترین وجه قیام اول اسفند، دلاوری جوانان بی‌باک بود که با پاسداران چنگ‌درچنگ شدند و در برخی نقاط در حال نبرد تن‌به‌تن با آنها بودند. این نشانه قاطعی است از این واقعیت که نسلی که با در پیش گرفتن راه و رسم اشرف، یعنی نبرد برای سرنگونی ولایت فقیه به میدان آمده، دیگر به خانه‌ها باز نمی‌گردد.
به‌خصوص که آثار قیامهای سال گذشته از جمله شکستن طلسم ولایت پابرجاست. به‌علاوه، امروز موج تغییر و انقلاب سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا را فراگرفته است و دوران نوینی در سرنوشت مردم تمام این منطقه آغاز شده است.

خانم رجوی در این پیام هم‌چنین به هموطنان کرد که در بسیاری شهرهای کردستان ایران به اعتصاب دست زده‌اند درود فرستاد و از پایداری آنان در برابر رژیم ولایت فقیه تجلیل کرد.

وی مأموران نیروی انتظامی و کسانی را که تا امروز تحت استخدام قوای سرکوبگر بوده‌اند، فراخواند که بیش از این در لجنزار رژیم آخوندی غوطه نخورند و بیش از این در خونریزی و فساد این رژیم شریک نشوند. و به جای گره‌زدن سرنوشت خود به سرنوشت رژیمی که هیچ آینده‌یی ندارد، به جبهه مردم ایران پناه بیاورند.
خانم مریم رجوی گفت: رژیم ولایت فقیه که با بسیج تمام‌عیار سیاسی، تبلیغاتی و سرکوبگرانه یکسال گذشته نتوانست از فوران دوباره قیام‌ها جلوگیری کند، در برابر اراده آزادی‌ستان مردم ایران دوام نمی‌آورد.
فداکاری دختران و پسران دلیری که در این قیام‌ها در مصاف با پاسداران به‌شهادت رسیده یا مجروح و دستگیر شده‌اند و مقاومت زندانیان سیاسی قهرمان ما، انقراض حکومت آخوندها را گواهی می‌کند.
همگان را به استمرار خیزش و قیام فرا می‌خوانم.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/6c1fa533-cb47-4dbf-a97e-737b58da92a7"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات