728 x 90

شقه دروني رژيم,

گرگهای وارث خمینی همدیگر را می‌درند

-

حسن خمینی و پاسدار نجار, در جریان مراسم سالمرگ دجال دست به یقه شدند
حسن خمینی و پاسدار نجار, در جریان مراسم سالمرگ دجال دست به یقه شدند
درگیری لفظی میان پاسدار احمدی‌نژاد و محمدعلی انصاری رئیس ستاد سالمرگ خمینی جلاد و ناتمام ماندن سخنرانی نوه دجال جماران، به درگیری و کتک کاری میان باندهای درونی رژیم در پشت صحنه کشیده شد و حسن خمینی چند کشیده و مشت بر سر و صورت پاسدار نجار وزیر کشور دولت احمدی‌نژاد کوبید و او را روانه بیمارستان ساخت.

به گزارش رسانه‌های خبری وابسته به باند ولی‌فقیه ارتجاع، پس از نا تمام ماندن سخنرانی حسن خمینی نوه خمینی دجال، و فحش دادن پاسدار احمدی‌نژاد به محمدعلی انصاری، میان آن دو و پاسدار محمد نجار وزیر کشور درگیری شدی لفظی و سپس کتکاری درگرفت.
در این درگیری حسن خمینی حداقل سه کشیده و یک مشت بر صورت پاسدار نجار کوبید که منجر به پاره شدن بخیه جراحی عمل سینوس‌ها و خونریزی شدید شد و روانه بیمارستان گردید.

رسانه خبری جوان آنلاین وابسته به باندهای ولی‌فقیه ارتجاع نوشت: «پس از اتمام سخنان رئیس‌جمهور و هنگامی درگیری لفظی شدیدی میان محمدعلی انصاری و نجار در می‌گیرد که سید حسن مصطفوی نیز در این درگیری به نفع انصاری وارد ماجرا شده و به برخورد با نجار می‌پردازد. اخبار به‌دست آمده حکایت از آن دارد که سید حسن مصطفوی حتی با نجار درگیری فیزیکی پیدا کرده و اخبار از نواختن سه سیلی به وزیر کشور و ضربه مشت وی به بینی محمد نجار حکایت دارد.

این رسانه حکومتی افزود: «وزیر کشور پیش از۱۴ خرداد تحت عمل جراحی سینوس قرار گرفته بود و به توصیه پزشکان معالج بایستی تحت نظر پزشکان قرار می‌گرفت ولیکن در روز ۱۴ خرداد حاضر شد که پس از سخنرانی سید حسن مصطفوی مورد ضرب و شتم وی و محمدعلی انصاری قرار گرفت به‌طوری که بخیه‌های صورت وی پاره گردید و دچار خونریزی شد. وی پس از حمله‌این دوتن هم اکنون مجددا در بیمارستان چمران بستری گردیده است.

خاطر نشان می‌شود، در نمایش سالمرگ دجال جماران، پاسدار احمدی‌نژاد هنگام سخنرانی به محمد انصاری دبیر ستاد این نمایش که در کنارش ایستاد بود، مورد حمله قرار داد و ایستادن او در کنار خود را بی‌ادبی و زشت نامید که این فضاحت از تلویزیون رژیم پخش شد.
یک رسانه خبری وابسته به باندهای ولی‌فقیه این واکنش پاسدار احمدی‌نژاد را پاسخی کوبنده توصیف کرد و نوشت: «ایستادن انصاری کنار احمدی‌نژاد کاملا این تلقی را داشت که می‌خواهد با حضور خود به احمدی‌نژاد بفهماند که باید سخنان خود را کوتاه کند».
به نوشته این رسانه حکومتی: «چند دقیقه بعد انصاری مجددا وارد جایگاه شد و این بار نزدیکتر به احمدی‌نژاد ایستاد تا جایی که احمدی‌نژاد خطاب به او گفت: ایستادن شما این‌جا کار زشتی است، بفرمایید»
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/65a5beef-d56c-4907-8c2f-21acc0513c84"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات