728 x 90

اعتراف آخوند جنایتکار ناطق نوری به کشتار زندانیان سیاسی در قتل‌عام ۶۷ و اعتراف به درماندگی نظام ولایت فقیه

آخوند جنایتکار ناطق نوری
آخوند جنایتکار ناطق نوری
اوج‌گیری جنبش دادخواهی، هراس سرکردگان رژیم آخوندی، اعتراف آخوند جنایتکار ناطق نوری رئیس پیشین مجلس رژیم به درماندگی نظام ولایت فقیه در قبال سؤالات بی‌پاسخ نسل جوان درباره کشتار زندانیان سیاسی در قتل‌عام 67 .

آخوند ناطق نوری رئیس سابق مجلس آخوندی و از دست‌اندرکاران جنایات و کشتارهای وحشیانه دهه ۶۰، طی مصاحبه‌یی درباره فیلم‌سازی سفارشی خامنه‌ای در واکنش فایل صوتی منتظری و بالا گرفتن جنبش دادخواهی قتل‌عام سی هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷، وحشت آخوندهای قاتل را از فوران خشم مردم ایران و محاکمه به‌خاطر جنایت علیه بشریت برملا کرد.
این آخوند چپاولگر و فاسد، ضمن تأکید بر لزوم فیلمسازی و سرهم کردن جعلیات آخوندی برای تحریف حقایق، اعتراف کرد که تلاشهای گسترده حکومتی تاکنون نتوانسته تاثیری در جنبش دادخواهی و اعتراضات عمومی بگذارد.
وی اذعان کرد که اظهارات خامنه‌ای و دیگر آخوندهای حکومتی از خبرگان ارتجاع گرفته تا امام جمعه‌های رژیم منفعلانه بوده و نتوانسته‌اند به خوبی از قتل‌عام دفاع کنند و جوانان و نسلهای بعد از انقلاب هم‌چنان می‌پرسند چرا زندانیانی را که اسیر بودند قتل‌عام کرده اید؟
قسمتی از اظهارات آخوند جنایتکار علی اکبر ناطق نوری در این رابطه:
یکی از مشکلاتی که پارسال و امسال و اینها به‌وجود آمد این بود که ماجرای فایل صوتی که پخش شد به‌نظر من خوب دفاع نشد، آن آقایانی که صحبت کردن منفعلانه صحبت کردند، ضعیف برخورد کردند، برای مردم جا نیفتاد
بالاخره نوه‌های ما، نوه‌های نسل اولی ها، دومیها اینها می‌آیند میگن خوب شما یک اشاره لطیفی داشتید اما آن کم است خیلی لطیف است ما ها که تو کار بودیم می‌توانیم بفهمیم چی می‌گفتید و آن این هستش که اینها مگر دستگیر نشدن توسط شما، مگر محاکمه شون نکردید، خوب مگر زندانشون نکردید، محکومین تون، محکوم به زندان بودن، رفتن زندان، چرا بعدش اسیرهای دست خودتون رو اعدام کردید؟ این نسل جدید این سؤال هست براش کف خیابان و دانشگاهها که شما هستید این سؤال رو می‌کنند که خوب چرا یک اشاره کوچکی آقای ریشهری داشتن به‌نظر من کافی نیست.


شایان ذکر است که منتظری جانشین وقت خمینی در گفتگو با هیأت مرگ قتل‌عام ۶۷ خطاب به آنها گفت: شما بزرگترین جنایات را مرتکب شده‌اید و مردم از ولایت فقیه به‌خاطر این جنایتها چندش‌شان می‌شود.