728 x 90

تلویزیون الاخباریه: جهنم در داخل و تروریسم در خارج ایران

مجمع عمومی ملل متحد
مجمع عمومی ملل متحد
قطعنامه کمیته سوم مجمع عمومی ملل‌متحد نقض حقوق‌بشر در ایران و جنایات شبه‌نظامیان این رژیم در سوریه و سایر کشورهای منطقه را هدف قرار داد.
جهنم در داخل و تروریسم در خارج، این عنوان گزارشی از تلویزیون الاخباریه عربستان سعودی است

تلویزیون الاخباریه 27آبان 96: تصویب قطعنامه سازمان ملل با اکثریت آراء رژیم ایران را به‌خاطر پرونده سیاهش در زمینه حقوق‌بشر و سرکوب اقلیتها محکوم کرد و تجاوزات شبه‌نظامیان در سوریه را زیر ذره‌بین قرار داد.

با افزایش اعدام و سرکوب اقلیتها و نقض حقوق‌بشر نهادینه شده در حکومت آخوندی ایران؛ کمیته سوم سازمان ملل قطعنامه‌یی را با اکثریت قاطع آرا به تصویب رساند و نقض حقوق‌بشر توسط رژیم را محکوم کرد.

دکتر عبدالله المعلمی نماینده عربستان در سازمان ملل تصریح کرد تجاوزات رژیم ایران تنها به مرزهای جغرافیایی محدود نمی‌شود بلکه در تمام منطقه گسترش یافته است. وی گفت:‌ سرکوب اقلیتهای قومی و کوچ دادن اجباری آنها از مناطق مسکونی خود یک بازی از طرف حکومت ایران برای تغییر بافت جمعیت است.

شبه‌نظامیان وابسته به رژیم ایران در سوریه و حزب‌الله نیز از توسط مجمع عمومی محکوم شدند. کمیته سوم مجمع عمومی موافقت کرد به‌دلیل نقض خطرناک حقوق‌بشر این گروهها باید از سوریه خارج شوند

به نظر می‌رسد سرنخهای تروریسم سر جمع خواهند شد تا میز را علیه رژیم آخوندی و شبه‌نظامیانش برگردانند. زمان حسابرسی از آنها فرا رسیده تا تاوان پرونده سیاهشان طی دهه‌ها را پس بدهند.

قطعنامه‌ای که کانادا آن را ارائه داد و به‌زودی در مجمع عمومی مورد رأی‌گیری قرار خواهد گرفت با 83رأی مثبت تصویب شد. نمایندگان کشورهای موافق قطعنامه، نگرانی خود را از افزایش اعدام و مجازات محکومان کم سن و سال و هم‌چنین سرکوب اقلیتهای قومی و دینی و سرکوب فزاینده زنان و جوانان و فعالان رسانه‌یی و خبرنگاران و فعالان سیاسی و اجتماعی در ایران ابراز کردند.

نماینده کانادا در سازمان ملل: نقض حقوق‌بشر در ایران وخیم است. افرادی که در سنین کمتر از 18سال اعدام می‌شوند افزایش می‌یابد و بازداشتهای غیرقانونی و سرکوبهای وحشیانه ادامه دارد علاوه بر آن ابراز عقیده آزادانه محدود می‌شود و فعالان حقوق‌بشر در تنگنا قرار می‌گیرند.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/6dde08c0-2d02-468c-b066-af149db84df9"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات