728 x 90

درگیری باندی و افشای اختلاس ۱۰میلیارد تومانی توسط رئیس اطلاعات سپاه

حمید بقایی معاون احمدی نژاد
حمید بقایی معاون احمدی نژاد
در یک درگیری باندی، حمید بقایی معاون پاسدار احمدی‌نژاد در زمان ریاست جمهوری، فاش ساخت آخوند حسین طائب رئیس اطلاعات سپاه ۱۰میلیارد تومان از نهاد ریاست‌جمهوری اختلاس کرده است.
وی روز سه‌شنبه 16آبان 96 در کانال تلگرامی خود نوشت: «طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه در همان زمان مبلغ ۱۰میلیارد تومان از نهاد ریاست‌جمهوری دولت دهم کمک دریافت کرد. حال ایشان توضیح دهند: اولاً آیا به ازای ۱۰میلیارد کمک دریافتی گزارش عملکرد هزینه ارائه داده است؟ ثانیاً آیا این ۱۰میلیارد تومان در محل قانونی خودش هزینه شده است؟ نهاد ریاست‌جمهوری روحانی و دادستانی تهران توضیح دهند چرا در مورد کمک ۱۰میلیارد تومانی به طائب شاکی نیستند؟!».

بیشتر بخوانید:‌
حمید بقایی: باید مردم بدونند که تو قوه قضاییه ما چی میگذره
حمید بقایی معاون پاسدار احمدی‌نژاد، امروز (یکشنبه 30مهرماه) پس از پایان جلسه دادگاهش در جمع تعدادی از مردم گفت: «میگن شما اختلاسهای خلاف کردی. همه‌اش کذب محض است.
جرأت ندارن دادگاهشون رو علنی برگزار کنند. اتهاماتشون رو علنی می‌زدن، مردش نیستند علنی برگزار کنند...»

وی به فساد گسترده در قوه قضاییه رژیم اذعان کرد و گفت: «الان سه قوه شاکی منه. مجلس، دیوان محاسباتش آقای علی لاریجانی، قوه قضاییه، آقای صادق لاریجانی و نهاد ریاست جمهوری، حسن روحانی، هر سه در جلسه هستند.
من نه 63حساب بانکی دارم، نه دخترم جاسوسه، نه خلافی تو این مملکت کردم.
ولی امروز قاضی دادگاه تهدید میکنه، میگه میری بیرون حرف میزنی، برات پرونده تشکیل میدم. من رو از چی میترسونید؟
باید مردم بدونند که تو قوه قضاییه ما چی میگذره.»
پاسداران لباس‌شخصی که وی را در محاصره گرفته‌اند اقدام به گرفتن مدارک فردی وی کردند.

۳۰صفحه کیفرخواست برای تعقیب قضایی حمید بقایی
روز سه‌شنبه ۱۰مرداد ۹۶دادستان رژیم در یک دعوای باندی با باند احمدی‌نژاد-بقایی، تحت عنوان عدم مصونیت متهمان مرتبط با جریانهای سیاسی، بدون ذکر نام از فرد مشخصی گفت:‌ «هیچ یک از متهمان مرتبط با جریانهای سیاسی، در مقابل تعقیب به‌لحاظ ارتکاب جرم مصونیت ندارند.»

وی خطاب به چنین متهمانی اظهار داشت: «این پنبه را از گوش خود بیرون بیاورید، از خواب گران بیدار شوید، اقدامات مجرمانه از قبیل توهین و نشر اکاذیب مستوجب تعقیب قضایی است.»

جعفری دولت‌آبادی در تقبیح اظهارات این متهم و مرتبطانش، با بی‌سابقه خواندن چنین رفتارهایی، گفت: اگر دادستانی در قبال ادعاها و رجزخوانی برخی متهمان خویشتن‌داری می‌کند، بدان جهت است که می‌خواهد از مسیر قانون خارج نشود.

وی خطاب به متهمان این جریان که در توجیه اقدامات مجرمانه‌ ، نظام آخوندی و ارکان آن را مورد هجمه قرار می‌دهند، اظهار داشت: «اگر توجیهی بر اقدامات مجرمانه خود دارید، در مراجع قضایی از خود دفاع کنید؛ نه این‌که دستگاه قضایی و مسئولان نظام را زیر سؤال ببرید.»

این کارگزار رژیم در قوه قضاییه که نتوانست وضعیت نابسامان و غیرانسانی موجود در زندانها را کتمان کند با دجالگری آخوندی گفت:‌ «تمام سرپرستان و معاونان و مدیران قضایی در تمامی جلسات هفتگی خود نسبت به وضعیت زندانها اهتمام دارند، اما این‌که اشکالات موجود در زندانها را به برخی رسیدگیهای قضایی مرتبط کنیم درست نیست».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات