728 x 90

خودسوزی یک زن ۲۹ساله در اهواز

خودسوزی در ایران
خودسوزی در ایران
یک زن ۲۹ساله در اهواز روز شنبه ۲۲مهر 96 در زیر پل کابلی این شهر با ریختن بنزین به روی خود اقدام به خودسوزی کرد. وضعیت وی به‌دلیل ۸۲درصد سوختگی وخیم است.

رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی رژیم در اهواز در این باره گفت: «با توجه به‌شدت و عمق سوختگی، وی قادر به صحبت کردن نیست و هم‌اکنون به دستگاههای کمک تنفسی متصل است، اما به‌دلیل شدت سوختگی به نظر نمی‌آید مدت زیادی زنده بماند».

بیشتر بخوانید:
اقدام به خودسوزی و خودکشی در شهرهای بجنورد، مشکین شهر و شازند در استان مرکزی
روز چهارشنبه ۱9مهر ۹۶ شهرهای بجنورد، مشکین شهر و شازند در استان مرکزی شاهد چندین خودسوزی و خودکشی بود.

در شازند جوان 21ساله‌ای در یکی از روستا‌های این شهرستان اقدام به خودکشی کرد و متآسفانه جان باخت.

در مشگین شهر نیز مرد جوانی با ریختن بنزین روی خود قصد خودسوزی داشت که با دخالت به موقع مردم از اقدام به خودسوزی او جلوگیری شد و به بیمارستان منتقل گردید.

در بجنورد نیز مردی با آغشته کردن زنی با بنزین قصد آتش زدن او را داشت. با کمک مردم محل فراری داده شد.

روز سه‌شنبه 18مهر 96نیز شهرهای کلار، بابل، و باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد شاهد 7خودسوزی و خودکشی بود


خودکشی و خودسوزی در شهرهای کلار، بابل، قم و باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد در روز سه‌شنبه
روز سه‌شنبه 18مهر 96 شهرهای کلار، بابل، قم و باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد متأسفانه شاهد چندین خودسوزی و خودکشی بود.

در کلارآباد، بخش عباس آباد در استان مازندران روز سه‌شنبه ۱۸مهرماه ۹۶پدر خانواده‌ای خود، همسر و دو دخترش را به آتش کشید. بر اثر این خودسوزی خانوادگی پدر ۵۵ساله دچار سوختگی ۹۵درصد، مادر سوختگی بالای ۹۰درصد، دختر ۱۰ساله سوختگی ۱۰۰درصد و دختر ۱۶ساله دچار سوختگی حدود ۷۵درصد شده‌اند.

در بابل نیز روز سه‌شنبه یک دختر ۱۹ساله در شب تولدش با پرت کردن خود از طبقه سوم ساختمان دست به خودکشی زد و متأسفانه جان باخت.

در بابل هم‌چنین یک زن ۵۰ساله بعد ازظهر روز سه‌شنبه در خیابان شریعتی با آویزان کردن خود از میله‌های پنجره اتاق خود را حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان باخت

هم‌چنین عصر روز سه‌شنبه 18مهر جوان ۲۳ساله‌ای با نام خانوادگی (ی. ص) در تپه‌های نور شهر باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد خود را حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان باخت.

و در قم نیز روز سه‌شنبه جوان ۲۰ساله‌ای قصد داشت خود را از بالای مونوریل قم به پایین پرت کند. با دخالت مردم از اقدام به خودکشی منصرف شد.