728 x 90

حمله پاسدار صفار هرندی به آخوند روحانی:‌ با وجود تجربه تلخ برجام به‌دنبال برجام جدیدی با آمریکا هستند

پاسدار صفار هرندی
پاسدار صفار هرندی
پاسدار صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک درگیری باندی با حمله به آخوند روحانی گفت: در حال حاضر برخی با وجود تجربه تلخ برجام به‌دنبال برجام جدیدی با آمریکا هستند.

وی که روز یکشنبه دوم مهر 96 با خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس مصاحبه می‌کرد افزود:‌مدیران حامی ایجاد برجام 2 باید از تاریخ دفاع مقدس و وصیت‌نامه شهدا آگاهی یابند.

پاسدار صفار هرندی به صدور ارتجاع و تروریسم به خارج از مرزها اعتراف کرد و گفت:‌ «در دهه 90 جمهوری اسلامی قدرت واقعی خود را به جهانیان نشان داد و حضور مستشاری نیروهای انقلابی در خارج‌ از مرز ایران اسلامی، دستاوردهای متعددی برای نظام به‌دنبال داشت.»

بیشتر بخوانید:

پاسدار صفار هرندی: تقریباً ”هیچ“ از برجام نصیب‌مان شده است

پاسدار صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت آخوندی در یک درگیری باندی، آخوند روحانی را به‌دلیل برجام و پسابرجام زیر ضرب برد و گفت: «پس از گذشت چندین ماه از این وعده‌ها تقریباً ”هیچ“ نصیب ایران شده است. امروز آمریکا به‌خلاف همه این وعده‌ها پا را فراتر گذاشته و شرط رونق اقتصادی را عقب‌نشینی از منطقه عنوان کرده است».

پاسدار هرندی که روز یکشنبه 24مرداد به گفته خبرگزاری نیروی تروریستی قدس ”در جمع دانشجویان طرح موسوم به ولایت دانشگاههای آذربایجان شرقی“ سخنرانی می‌کرد افزود: «متأسفانه برخی افراد از درون انقلاب معتقد هستند برای بقای نظام باید از برخی اصول عدول کرد چرا که پایبندی به اصول انقلابی ایران را از پیشرفت در دنیا باز می‌دارد».

وی وقیحانه به توجیه دخالت سیاسی و نظامی سوریه و کشتار مردم این کشور پرداخت و ادامه جنایت بشار اسد را اتکای وی به رژیم آخوندی عنوان کرد.

خبرگزاری تسنیم گفت: «عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اتکای بشار اسد به نسخه انقلاب اسلامی را عامل ماندگاری وی پس از سال‌ها توطئه دانست و ابراز داشت: باید از این تجربیات در حوزه‌های مختلف امنیتی و اقتصادی درس بگیریم».

پاسدار هرندی: دشمن در برجام ۲ به‌دنبال سلب قدرت موشکی است

پاسدار صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت آخوندی روز یکشنبه 9خرداد در جمع آخوندها و مداحان حکومتی در خراسان جنوبی با وحشت از زهرخوران اتمی و برجامهای بعدی گفت: «دشمن به‌دنبال فریب ایران است چرا که رفع تحریم‌ها را در گرو تن‌دادن به مفاد برجام 2 و 3 اعلام می‌کند. در برجام 2، دشمن به‌دنبال سلب قدرت موشکی ایران است تا حق هرگونه دفاع از خود را در برابر دشمن نداشته باشد».