728 x 90

FATF یا اتحادیه بین‌المللی مبارزه با پولشویی,اختلافات سیاسی در ایران,

کیهان خامنه ای: برجام، FATF، قرارداد توتال در قالب IPC، سند ۲۰۳۰... اسم رمز مستحیل شدن (نظام)

-

روحانی و شریعتمداری
روحانی و شریعتمداری
کیهان خامنه‌ای با هشدار به آخوند روحانی نوشت: غرب و در رأس آن آمریکا، بی‌محابا و بدون پرده‌پوشی در‌صدد براندازی نظام است و از بیان آن هم ابایی ندارد. موضوع تنها بیان نیست و در عمل هم از هیچ کوششی فروگذار نکرده و نمی‌کنند.

این روزنامه حکومتی افزود: عقل و تدبیر اقتضا می‌کند که لحظه‌ای از دشمن در دستیابی به این هدف شوم غافل نشویم. آنها اکنون آرزو دارند با شبیه‌سازی وقایع دهه ۹۰شوروی سابق و اجرای «پروستریکا» و «گلاسنوست» به خیال خود فروپاشی نظام را از درون رقم بزنند.

کیهان خامنه‌ای در مطلب دیگری تحت عنوان «پروستریکا، خواب تکراری غرب برای (نظام) » نوشت:
غرب در پی آن است از طریق پازلی شامل قراردادها و تفاهم نامه‌هایی هم‌چون برجام، FATF، 2030و IPC و... با شعار فریبنده اصلاحات اقتصادی، ایران را به سرنوشت شوروی سابق دچار کند.

در حقیقت برجام، FATF، قرارداد توتال در قالب IPC، سند 2030... اسم رمز است و فصل‌مشترک اینها یعنی مستحیل شدن (نظام) در هزارتوی فرهنگ و اقتصاد نظام سلطه جهانی است.

 

بيشتر بخوانيد:

کیهان خامنه ای‌: تحریم‌های اتحادیه اروپا، زودتر از ظریف به تهران رسید

کیهان خامنه‌ای در واکنشی پرسوز و گداز نسبت به تمدید تحریمهای اتحادیه اروپا علیه دیکتاتوری آخوندی نوشت: تحریم‌های اتحادیه اروپا، زودتر از ظریف به تهران رسید!

کیهان که تلاش کرده است بحران رژیم در محاصره تحریمها را روی سر باند رقیب سرشکن کند می‌افزاید:
روز جمعه در حالی که ظریف در اروپا و در دیدارهای خارجی با سران سه کشور آلمان، ایتالیا و فرانسه بود، اتحادیه اروپا لیست جدیدی از افراد و نهادهای تحریمی در ایران را که در فعالیت‌های هسته‌یی و موشکی نقش دارند، اعلام کرد.

کیهان اضافه می‌کند: ظریف تمامی‌ دیدارهایی که با سران این کشورها که دو کشور آلمان و فرانسه عضو ۱+۵هستند را در سطح مناسبی توصیف کرد و در پیام توئیتری خود پس از پایان سفر دوره‌ای خود به اروپا نوشت: «دیدارهایی عالی با رهبران در برلین، رم و پاریس داشتم. به‌رغم دشمنی نابخردانه آمریکا، اتحادیه اروپا به برجام و تعامل سازنده پایبند است».

اما هنوز جوهر این تقدیر ظریف از اتحادیه اروپا به سبب آنچه وی همکاری در برجام می‌خواند، خشک نشده بود و هواپیمای حامل وزیر امور خارجه به تهران نرسیده بود که اتحادیه اروپا لیست تحریم‌های جدید خود علیه نظام را منتشر کرد و ظریف را در برابر این پرسش جدی قرار داد که رهاورد و نتیجه سفر وی به اتحادیه اروپا چه بوده است که با تحریم‌های شخصیت‌های درجه یک نظام از جمله قاسم سلیمانی همراه شده است. آنهم از طرف اتحادیه اروپایی که ظریف آن را پایبند به برجام و در کنار ایران می‌داند!

کیهان خامنه‌ای در بخش دیگری از سوزنامه مفصل خود نوشت: از سوی دیگر وزیر خزانه‌داری آمریکا هم در همان روز در نشستی در کاخ سفید اعلام کرد که از قبل تحریم‌هایی علیه ایران اعمال کرده بودیم و حالا هم به‌خاطر برنامه موشکی بالستیک و دیگر برنامه‌های آنها، تحریم‌های بیشتری علیه ایران اعمال خواهیم کرد. «ستیون منوشین» با تأکید بر این‌که ما به استفاده از ابزار تحریم ادامه خواهیم داد، گفت: صرف‌نظر از هر قانونی که کنگره تصویب کند، من به شما اطمینان می‌دهم که این دولت و وزارت خزانه‌داری تا حداکثر میزان ممکن بر اساس قانون، از ابزار تحریم استفاده خواهد کرد.

رسانه حکومتی: بازگشت به دوره قبل از ملی شدن صنعت نفت با اجرایی شدن قراردادهای آی.پی.سی با توتال

به دنبال امضای قرارداد شرکت نفت رژیم با توتال و موج حملات رسانه‌های باند خامنه‌ای به روحانی، زنگنه وزیر نفت رژیم گفت می‌توانند هرچه می‌خواهند بگویند، حتی امضاء جمع کنند. انتقاد کنند. ما هم کار خود را می‌کنیم. هرکس ثواب خود را می‌برد! (روزنامه حکومتی شرق 13تیر 96)

یک روزنامه باند روحانی نیز با تأکید بر این‌که این قرارداد با تأیید خامنه‌ای امضا شده، نوشت این قرارداد از ماه‌ها قبل در شورای عالی امنیت مورد بحث قرار گرفته و بر اساس شرط خامنه‌ای (امضا شده است). ولایتی، مشاور خامنه‌ای هم از این قرارداد حمایت کرده است. دلواپسان ادعای گوش به فرمانی دارند اما آتش به اختیار عمل می‌کنند. (روزنامه حکومتی قانون 13تیر 96)

از سوی دیگر، کیهان خامنه‌ای نوشت دولت حاضر نیست بپذیرد پنجره برجام تقریباً بسته شده و با اجرای تحریم‌های جدید آمریکا، حتی کرکره پنجره برجام نیز پایین خواهد آمد. (کیهان خامنه‌ای 13تیر 96)

یک رسانه حکومتی نیز با اعتراف به جنبه وطن‌فروشانه قرار دادهای نفتی رژیم، نوشت: بازگشت به دوره قبل از ملی شدن صنعت نفت با اجرایی شدن قراردادهای آی.پی.سی با توتال رسماً کلید خورد. (سایت حکومتی رجانیوز 12تیر 96)

سپاه پاسداران نیز در یک رسانه خود نوشت: شورای عالی امنیت درباره امضای قرارداد با توتال! به‌طور عجیبی سکوت کرده است. (سایت حکومتی نسیم آنلاین 12تیر 96)

همچنین روزنامه سپاه پاسداران نوشت: توتال در بدعهدی و رشوه و فساد پیشینه جالبی در ایران دارد، چه آنجاکه نتوانست به تعهدات خود در میادین سیری و دورود عمل کند و چه آنجاکه برای افزایش سقف قرارداد، رشوه‌های قابل توجهی به مدیران نفت پرداخت کرد و در نهایت در آمریکا محکوم شد. (سایت حکومتی جوان آنلاین 13تیر 96)

همچنین زاکانی، نماینده سابق مجلس رژیم از باند خامنه‌ای نوشت: «وقت آتش به اختیار، فریاد‌کشیدن و اقدام مناسب است و آتش‌بس، هر چند یک‌طرفه، جایز نیست، پس بسم‌الله». (سایت حکومتی انتخاب 13تیر 96)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c76cd0d1-d734-4f36-b6af-d257aa284757"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات